2410
2553
عنوان

هر مادری که پسر داره

295 بازدید | 25 پست

یه چرخه مریض تو زندگی ایرانیها اینه: زن از شوهرش محبت نمیبینه، پس توجهش رو معطوف میکنه به پسرش و اون عشقی رو که از همسرش نمیگیره از بچه هاش مخصوصا پسرش طلب میکنه

پسر یه موجود وابسته که شاهد رابطه سالم نبوده بار میاد؛

ازدواج میکنه و بلد نیست به زنش عشق و توجه بده و دوباره این چرخه ادامه داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همینه👌

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2720
حتی اگه بخاد ب زنش عشق بده مادره حسودی میکنه و دو به هم زنی میکنه نمیزاره  چون محبت پسر رو جای ...

دقیقا همینه دلیل اینکه ی سریا با عروس مشکل دارن همینه ، یجورایی انگار عروس حکم هوو رو داره

2714

هر مادری که پسر داره؟ 

شما با توجه به مادرا دورو بر خودت نظر میدی عزیزم 

ولی همه اینجوری نیستن 

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
به نظرم که کاملا درسته ، دقیقا من همینو حس میکنم ، دلیل حسادت مادر شوهرا به عروسم همینه 

والا پدرشوهرمن انقدر مطیع زنشه که نگو،ولی اخرش مادرشوهرم وقتی میبینه من چیزی خریدم غمباد میکنه تا براش بخره شوهرم!!نمیدونم چکارش کنم!😒

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
به نظرم که کاملا درسته ، دقیقا من همینو حس میکنم ، دلیل حسادت مادر شوهرا به عروسم همینه 

حسادت نیست

چند حالت وجود دارع

اینو ببین

https://www.instagram.com/p/CNDTTrcAIjL/?igshid=1tdceegsj4lzn

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
والا پدرشوهرمن انقدر مطیع زنشه که نگو،ولی اخرش مادرشوهرم وقتی میبینه من چیزی خریدم غمباد میکنه تا بر ...

شاید محبت ندیده ، ما نمیتونیم قضاوت کنیم هر زنی خودش میدونه چه چقدر از سمت شوهر احساس کنبود کرده یا نه

هر مادری که پسر داره؟  شما با توجه به مادرا دورو بر خودت نظر میدی عزیزم  ولی همه اینجوری ...

منظورم این بود که کسی که پسر داره اینو ببینه ، چقدر نوع حرف زدنتون تلخه و نیش داره

من خودمم پسر دارم.اگه حسودن پسرشونو ببرن پیش خودش.ن ببینم ی روز میتونن من بعد تحملش کنن

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین
2706