2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون فضای مجازی فضایی نیست ک بشه همو شناخت 

خوب اونجا آشنا شدن 

ولی بعدش تلفنی و... 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
چیزی به نام شوهرش نزنه یا پولی چیزی بهش نده

چرا 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
خب خواهرت خواسته عشقش رو نشون بده که اینکارارو کرده نباید سرزنشش کرد چون خودمونم هروقت عاشق بشیم بخا ...

و شوهر ش؟؟؟ 

پشیمونی این کاراو دوسه سال دیگه میکشه خواهرت

1شوهره عادت میکنه به اینکه زنش به کم قانع باشه حتی اگه ی وسیله ضروری رو‌بخواد بخره به چشم شوهرش بزرگ میاد

2فک میکنه وظیفه ش بوده که ماشین بخره و بدهی‌هاشو بده هیچ وقت نمیگه لطف کردی میگه وظیفه‌ت بوده

3ناراحتیش سراینکه ماشینو دست برادر خواهرش نداده خیلی بی مورده

نمیدونم چرا هیچ حس خوبی نسبت به این اقا ندارم

مَن تَمامم پُر ازين حالتِ بي حوصلگيست💔
پشیمونی این کاراو دوسه سال دیگه میکشه خواهرت 1شوهره عادت میکنه به اینکه زنش به کم قانع باشه حتی اگه ...

الان باید چکار کنه خانم 

الان باید چکار کنه خانم 

والا نمیدونم ولی خیلی بی سیاسته خواهرت اینجوری بیشتر مورد ظلم قرار میگیره

خدا کمکش کنه و راه درست‌و روبه‌روش قرار بده

مَن تَمامم پُر ازين حالتِ بي حوصلگيست💔
خوشش نمیاد

چی