2733
2734

توی اینستا با آقای آشنا شد و آقا قبل اینکه خواهرمو ببینه میگفت عاشقت شدم و خیلی بش میگفت دوستت دارم و بعد سه‌چهار هفته میگفت میام خاستگاری ولی خواهرم سه ماه عقب انداخت با بهانه های مختلف و بلخره بعد سه ماه اومد خاستگاری و خواهرم بردش مشاوره قبل ازدواج و تا میتونست تحقیقات کرد و درحالی ک مامانم راصی نبود ولی ازدواج کردن 

قبل ازدواج اقا حرفای کوچک و وعده های کوچک و بزرگ چند مورد داده بود ب خواهرم ک میشه گفت بعد ازدواج نود درصدشو عملی نکرد و اصرار داشت ک خواهرم ب هیشکی نگه ک فضای مجازی آشنا شدن

زود زود تایپ میکنم ک خسته نشین

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

یه خوشگله لایک کنه:)))

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهرمم بخاطر حرف شوهرش جز من ب هیچکی نگفت تو مجازی آشنا شدن 

بنظرتون دلیل این خاسته شوهرش چی بود؟؟ 

اینو جواب بدین ادامه شو تایپ می کنم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2738
خواهرمم بخاطر حرف شوهرش جز من ب هیچکی نگفت تو مجازی آشنا شدن  بنظرتون دلیل این خاسته شوهرش چی ...

ک بقبه نسبت بهشون بد بین نشن 

خب بقیش

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
خواهرمم بخاطر حرف شوهرش جز من ب هیچکی نگفت تو مجازی آشنا شدن  بنظرتون دلیل این خاسته شوهرش چی ...

چون هنوز جا نیفتاده بین مردم و ممکنه دید خوبی نداشته باشن، ولی هول بودن این آقاعجیبه

از نظر اون وجهه خوبی نداره این مدل آشنایی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706