2737
2734
عنوان

بدون قضاوت نظر بدین لطفا

175 بازدید | 17 پست

اگر زنی که خیلی مقید و پاکه و نجیبه و قبلا یکبار ازدواج کرده اما خیلی کوتاه بوده و جدا شده و الان بعد سالها به یک آقایی اعتماد کرده هر دو هم سی و خورده سالشون هست و پخته هستند و  با آقایی به قصد ازدواج آشنا شده ( ۴ ماهه ) و هر دوتاشون هم خیلی مقید هستند و خانواده ها هم با هم آشنا شدن و یک صیغه محرمیت بین خودشون خوندن و عشقبازی داشتن اما رابطه ی کامل اصلا نه

یعنی خانوم اجازه نداده ،  بده به نظرتون ؟؟

گذاشته برای بعد ازدواج  خانوم  رابطه ی کامل رو ...

از چشم اون آقا بگید آیا به نجابت زن شک میکنه ؟؟؟

، رابطه از راه دور هم باشه یعنی هر کدوم تووی یه کشور دیگه هستند و بعد ازدواج با هم زندگی میکنند ، خواهش میکنم خواهرانه و برادرانه جواب بدین ... 

بدون قضاوت نمیشه نظر داد

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین کلا ۴ ماه خیلی کمه برااینکه ادم با یکی عشقبازی کنه ازنظرمن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

نه هیچ اشکالی نداره و اون آقا هم فکر بدی نمیکنه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چرا بهش اعتماد نداره بعد خانمه مگه یه ازدواج نداشته ب چیش اعتماد نداره خانمه ک دیگه دختر نبوده

همون دیگه با این که خانوم بوده اجازه نداده رابطه ی کامل داشته باشن الان ببخشید دخترا با دوست پسراشون رابطه دارند آقا هم البته سالها ایران زندگی نکرده ولی مقیده ولی با این حال خانوم اجازه رابطه ی کامل نداده ولی میخوام از دید اون آقا بدونم 

نه من و شوهرم وقتی نامزد بودیم نه عقد با هم در همین حد رابطه داشتیم    

ببخشید اینو میگم حتی در حدی که رابطه کامل نبوده باشه ولی آقا ارشا شده باشه ، ولی خانوم همه چی رو و رابطه ی کامل رو گذاشتن برای بعد ازدواج با این که میتونست انجام بده ببخشید میگم ولی میخوام بدونم در همین حد هم نظر آقا به خانوم منفی میشه البته همه چی خوب بود از نظر آقا 

2706