2733
2734
عنوان

نوزاد سه روزه شکمو دستوپتش زرد شده😢😢😢😢چ خاکی سرم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 17 پست

ببین عزیزم اولین کار اینه که بچت باید تند تند جیش کنه پس شیر بهشزیاد بده خودت گرمب نخور کاوی و اینچیزارو تعطیل  عرق کاسنی رو به جلی آب بخور ....یه قطره بیلی ناستر از دارو خانه بگیر و طبق دستور بهش بده این قطره برا زردی و باعث میشه بچه یه کم شکمش روون بسه و زردی رو دفع کنه هر چه زردی به سمت پایین بدن بیاد شمارش باللترع یعنی اگر به پاهاش رسیده دیگه خیلی بالاست و نیاز به نوردرمانی داره ببر حتما آزمایش بده ...بعدم اصلا بدنش رو زیاد گرم نکن و لباس زیاد نپوشون ...با پنبه عرق کاسنی رو رو صورتش و سینش بزن خیلی تاثیر داره .....اگر نوزادت پسره گل میخک رو تو آبجوس خیس کن بزار رو اونحاسش تا زردیش بیاد پایین اگرم دختره هم بزار رو نازش هیچ مشکلی نداره

لطفا حسود نباشیم

دمای خونه رو گرم نکنید لباس زیاد تنش نباشه . گرمای زیاد باعث از دست رفتن آب بدن و بالارفتن زردی میشه. شیرخشک بدید تا ادرارش زیاد بشه. قطره بیلی ناستر رو هم به نوزاد بده هم خودت بخور

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه مامان گل سلام، وقت بخیر🙋‍♀️🌸

تبریک میگم نی نی دار شدنتو😍

من دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و برای تکمیل کار پایان نامه ام به همکاری مادرانی که تازه زایمان کردند، نیاز دارم🙏 اگر هم سوالی داشتید در خدمتم.

متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم انلاین نمونه جمع کنم. ممنون میشم ده دقیقه وقت بذارید🌸

📍پژوهش زیر در ارتباط با وضعیت روانشناختی تازه مادرانی است که دو هفته تا سه ماه از زایمان آن ها گذشته باشد. پس فقط در صورتی که دو هفته تا سه ماه از زایمانتان میگذرد، میتوانید آزمون را انجام دهید و یا اگر افرادی با چنین شرایطی میشناسید، ممنون میشوم لینک زیر را برایشان ارسال کنید.

🔴(عزیزای دلم لطفااااا فقططططط در صورتی که دو هفته تا سه ماه از زایمانتان میگذرد، پرسشنامه را پر کنید🌹🌹🙏).

🛑تازه مادرانی که لطف کردند و قبلا پر کردند لطفااا دیگه پر نکنند🛑

میتوانید از طریق لینک زیر آزمون را شروع کنید.

https://survey.porsline.ir/s/h0k0wyy#?ref=wh

🔴توجه🔴(لطفااا عزیزانی که قبلا پر کردند مجدد پر نکنند)🔴عزیزای دلم لطفااااا فقططططط در صورتی که دو هفته تا سه ماه از زایمانتان میگذرد، پرسشنامه را پر کنید🌹🌹🙏).

🔵خیلی مهمه که پژوهش دقیق باشد پس لطفااا فقططط کسانی که ملاک های فوق را دارند، پرسشنامه را پرکنند.

پیشاپیش از همیاری و همکاریتان کمال تشکر را دارم🌹🌹🌹🙏