2726

من ۸ ماهمه کلا ۴ کیلو زیاد کردم ..میخای چاق شی براچی

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهت مولتی ویتامین نداد دکترت

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2728

خداروشکر کن

من تو کل بارداری ۸ کیلو زیاد شدم فردای زایمانم هم برگشتم به وزن قبل

سه ماه اول ۳ کیلو کم کردم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من ۸ ماهمه کلا ۴ کیلو زیاد کردم ..میخای چاق شی براچی

دکترم گفت چاق نشم حتما یه مشکلی هست ک چاق نمیشم بخاطر اون میگم بچه اولم اولش کم کردم بعد زیاد اما این سری تو یه وزن موندم

بچه غز هفت ماهگی یا هشت ماهگی وزن میگیره الان هرچی زیادی بخوری اون چاق نمیشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
دکترم گفت چاق نشم حتما یه مشکلی هست ک چاق نمیشم بخاطر اون میگم بچه اولم اولش کم کردم بعد زیاد اما ای ...

ب منم هی گیر دادن مولتی ویتامین خارجی دادن وزنم بالا نرفت ک نرفت ..از ۲۹ هفته کم کم زیاد کردم ..هیچ مشکلیم نبود .وزن جنینمم نرماله

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
خداروشکر کن من تو کل بارداری ۸ کیلو زیاد شدم فردای زایمانم هم برگشتم به وزن قبل سه ماه اول ۳ کیلو ...

بچه اولم ۱۱ کیلو چاق شدم😂زایمان ک کردم باز شدم۵۴ ک قبل زایمان بودم😅

ب منم هی گیر دادن مولتی ویتامین خارجی دادن وزنم بالا نرفت ک نرفت ..از ۲۹ هفته کم کم زیاد کردم ..هیچ ...

آها خوردنم بزور همش میخورم‌ منم جنینم مشکلی نداره خداروشکر‌دکتر از الان گیر میده

چرا اتفاقا از ماه دوم دارم میخورم

از خواب بیدار میشی یه چیز الکی بخور مولتی ویتامین بخور درست میشی.تحرکت زیاده حتما.بعدم منم همینجوری بودم با مولتی ویتامین سه کیلو چاق میشدم دکترم مبگفت زیاد چاق شدی قطع کن هفته بعدش میدید هیچی اضافه نکردم گفت دوباره بخور خود دکترم هنگ کرد به وزنم چرا اینحوریم 

بچه اولم ۱۱ کیلو چاق شدم😂زایمان ک کردم باز شدم۵۴ ک قبل زایمان بودم😅

خب دیگه پس تجربه داری نگران نباش

اینجوری خیلی بهتره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706