2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام 

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
2738
مژگان ام.اهل گیلان ۲۲سالمه

سلام منم سوناام ۱۸ سالمه

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
سیلامممممم 🤗 حوصلم رفید نمیان که ننتم ک نیست یکم خوار شوهر گری درارم😂

خا هنرهای خواهرشوگریتو رو کن عمه جون

بقیه دوستات که تگشون کردی مجازی دوستین  فقط یا تو‌واقعی هم باهمین؟

خب معرفی کنم بچه ها رو 

@شترررر   این سپیده جونه 23 یا 24 سالشه یادم نیست  ننه همه بچهاست🤗

مجبور بودم که لغو کاربری بدم❤️
2706