2726
عنوان

توروخدا بیاین حالم خیلی بده😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 143 پست
دختر خوب سن شما سنی هست که احساسات آدم شدیدا تحت کنترل هورمونهاست. این چیزی که شما تجربه میکنی عشق ن ...

عزیزدلم هیچ پیامی بینشون رد و بدل نشده.این دختر خانوم فقط تو دل خودش به اون آقا دل بسته.اون اقا هم هیچ نخی به ایشون نداده.فقط محبت کرده به این دختر خانوم ایشونم چون تو سن بحرانی هستن به این اقا علاقه مند شدن.اون اقای بیچاره هم ممکنه بخاطر اینکه دختر خواهر خانومش اونجا مهمانه مثلا خواسته حوصله ش سر نره و بهش خوش بگذره که بهش محبت میکنه و بهش توجه میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون که شماره منو نداره و شوخی های زیاد مورد دار نمیکنه فقط مثلا میگه خیلی نخند یا مثلا از پشت سرم ...

باشه عزیزم من بنا به این پیام خودت چنین برداشتی داشتم:

((من دوست نبودم با این اقا ایشون یکی از فامیلامه و خودش جوری رفتار کرده که من اینجوری بشم.

به هر بهانه ای میاد اینجا همش یاهام حرف میزنه و شوخی میکنه و خیلی محبت میکنه.

ایشون شوهر خالم هستن ولی پیر نیست و چون شوهر خالم هست قلبم اتیش میگیره و دلم برای خالم میسوزه و خیلی از درون میسوزم.

ولی چه کنم که شده دیگه و من میخوام هرجور شده فراموش کنم و زندگیشونو به هیچ وجه خراب نکنم))

بازم به نظر کارشون اشتباهه اما عزیزم بازم میگم تو این سن چون آدم تحت تاثیر هورمونهاست این مشکلات پیش میاد باید قوی باشی این سن را که با قدرت بگذرونی یک روزی به این علاقت میخندی. توصیه ام همچنان حفظ فاصله و برخورد سنگین هست.

باشه عزیزم من بنا به این پیام خودت چنین برداشتی داشتم: ((من دوست نبودم با این اقا ایشون یکی از فامی ...

مرسی عزیزم ممنون که مثل یه عده بی ارزش به من توهین نکردی♡

واقعا ممنونتم که مادرانه نصیحتم کردی♡

واقعا ممنون عزیرم

هدفم اینه که بزرگتر که شدم برم خارج. بازیگر مورد علاقم بندیکت کامبریج هست که جونمو براش میدم😍😍😍      عاشقشم خیلی خفنه (به چشم برادری) اگه ببینمش مطمئن باش محکم بغلش میکنم و لپشو محکم بوس میکنم (یعنی در این حد دوسش دارم)،(به چشم برادری)  بیشتر بخاطر فیلم دکتر استرنج و شرلوک ازش خوشم میاد (بقیه ی فیلم هاشو ندیدم چون😂😂) و اگه ازم بپرسن بگن دوست داری همین الان کودوم بازیگرو ببینی میگم:بندیکت کامبریج جوووووون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2728
عزیزدلم هیچ پیامی بینشون رد و بدل نشده.این دختر خانوم فقط تو دل خودش به اون آقا دل بسته.اون اقا هم ه ...

ممنون از توضیحاتت دوست عزیز من بنا به پیام خود ایشون که کمی قبل تر گذاشته بودن برداشتم این بود:

((من دوست نبودم با این اقا ایشون یکی از فامیلامه و خودش جوری رفتار کرده که من اینجوری بشم.

به هر بهانه ای میاد اینجا همش یاهام حرف میزنه و شوخی میکنه و خیلی محبت میکنه.

ایشون شوهر خالم هستن ولی پیر نیست و چون شوهر خالم هست قلبم اتیش میگیره و دلم برای خالم میسوزه و خیلی از درون میسوزم.

ولی چه کنم که شده دیگه و من میخوام هرجور شده فراموش کنم و زندگیشونو به هیچ وجه خراب نکنم))

به هر حال من نظرم این هست که چه زن چه مرد نباید با دختر و پسرهایی که تو این سن و سال هستن زیاد شوخی کنن چون این سن عاشق پیشگی هست و معمولا این گروه سنی به اولین کسی که این توجهات را ازش میگیرن دل میبندن ما که بزرگیم و عاقلیم و مسایل این سنین را میدونیم باید رعایت کنیم تا بندگان خدا دچار بحران نشن.

مرسی عزیزم ممنون که مثل یه عده بی ارزش به من توهین نکردی♡ واقعا ممنونتم که مادرانه نصیحتم کردی♡ وا ...

خواهش میکنم عزیزم واقعا به چشم دخترم بهت نگاه کردم. دیگران هم مطمینا چنین بحرانهایی از سر گذروندن اما ما گذشته خودمون زود از یادمون میره. قوی باش مطمینم با سلامت ازش عبور میکنی.    

از چند نفر شنیدم ولی کانالشو پیدا نکردم ای دیشو داری گلم؟

بله عزیزم ،تو امضام هست.

اگه موفق نشدید.بگید 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂