2726

هجده ماهگیت مبارک😕

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چند سال پیش زدم

مرتب بروفن میدادم 

تب ش زیاد بود

بدون بروفن کنترل نمیشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

خیلی سخته خیلی اصلا اگع اون یکی واکسنارو نفهمه اینو میفهمه خیلی سخته تبم نکنه سخت رامیره پاش درد میکنه بچه مظلوم میشه نباید نگران شی طبیعیه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

چون راه میره بچه اذیت میشه پاش درد میگیره کلافست نمیتونه راه بره وگرنه تبش مثل همون قبلیاست

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

پاش زیاد درد میکنه

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

بستگی به بدن دلبندتون داره
هر 4  ساعت بهش پاراکید بده تا دو رووووز
پسر من بعد 12 روز تب کرد ی شب که من گرخیدم چون این وسط مسطا متوجه شدیم من و همسرم کرونا گرفتیم
اول فکر کردیم اونم گرفته ولی آزمایشش منفی بود
به هرحال بردمش  ی دکتر خیلی خوب گفت بعد 12 روز تا 2 هفته از واکسن ممکنه دوباره بچه تب کنه حواست باشه 

خدایا آرامشی عطا کن تا بتونم بپذیرم همه ناملایمتی های بندگانت را
واقعا؟من شنیدم هربچه تویه واکسن خیلی اذیت میشه شماسرکدوم واکسن بچتون تب کرد

واکسن 2 ماهگی فقط تب شدید کرد
18 ماهگی تب نبود یهو داغ میکرد ولی هر 4ساعت بهش پاراکید بده 

خدایا آرامشی عطا کن تا بتونم بپذیرم همه ناملایمتی های بندگانت را
واکسن 2 ماهگی فقط تب شدید کرد 18 ماهگی تب نبود یهو داغ میکرد ولی هر 4ساعت بهش پاراکید بده 

دقیقاپسرمنم فقط دوماهگی تب شدیدکردازدکترش پرسیدم گفت شربت استامینوفن یاپروفن بده ازیه سنی به بدقطره جواب نمیده

2706