2726
ولی در کل یه بار یه مشاوره میگفت یه زن و مردی سفید پوست بودن بعد بچشون سیاه پوست میشه همه تعجب میکنن ...

😂😂  شایدم بچه از دوسپسرش بوده

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
باهات موافق نیستم اینکه همه فانتزی دارن درسته ولی اینکه مثل ایشون همه موقع س ک س با شریک جنسیشون ی ...

من کامنتم در جواب به پست اول تاپیکشون بود اگه بعدش همچین چیزی گفتن من ندیدم.. 

در مورد طبیعی بودن یا نبودنشم نمیدونم من, شما علمیشو دارید میگید یا نظر خودتون؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂  شایدم بچه از دوسپسرش بوده

نه منظور اینه ذهن رو بدن تاثیر زیاد داره 

مثلا الان شما به لیمو ترش فکر کنید

دهنتون آب ننداخت

ذهن تاثیر گزاره

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
خب وقتی خیانت جلوه نداره پس وجود نداره ب همین راحتی ،اگر در رفتار و منش و در ارتباط ثابت نشه کسی رو ...

درسته 

من نمیتونم فکرمو کنترل کنم 

دست خودم نیست. 

بعضی وقتا بدم میاد از خودم 

بعضی وقتا هم میترسم این فکرا مثل قانون جذب بشه و واسم اتفاق بیوفته 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓
2728
من ندیدم همچین چیزی بگه و درین مورد خاص اطلاعی ندارم باید از متخصص پرسید یا سرچ کرد و در موردش مطالع ...

والله کسی ک ب ایشون بی احترامی نکرد😑

شما گفتین این فانتزیو همه دارن من در جوابتون گفتم حتی اگه اکثریتم داشته باشن خیانت ب حساب میاد(صرفاا گناه منظورم نیس دارم میگم نفس عمل خیانته)

بله قطعا برای رفع مشکلشون باید از متخصص کمک بگیرن ولی اسی صرفا پرسیده ک اینکار درسته یا نه ؟خب جواب این سوال اینقدر بدیهی ک هرعقل سلیمی میتونه تشخیص بده 😶🙄

درسته  من نمیتونم فکرمو کنترل کنم  دست خودم نیست.  بعضی وقتا بدم میاد از خودم  ...

ادم باید فکر رو کنترل کنه ...من سال ها کسی رو می شناسم خب رابطه ی خوبی با همسرش نداره و کلا بلا ملا زیاد سرش اومده اگه بواسطه س ک س خوبشون نبود که اصلا مرده قابل تحمل نبود و می دونم که از فانتزیای ذهنش کمک گرفته  ..البته خیانت حق الناس حساب نمی شه ولی خب اخلاقی نیست

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
والله کسی ک ب ایشون بی احترامی نکرد😑 شما گفتین این فانتزیو همه دارن من در جوابتون گفتم حتی اگه اکث ...

خیر عزیزم بدیهی نیست!! 

شما گفتین خیانت و بی اخلاقیه! بی اخلافی توهین نیست؟ 

عزیزم شما متخصص نیسی ک بگی مشکلی داره ایشون چرا سریع میبرید و میدوزید اخه؟ من گفتم نرمال بودن یا نبودنش رو متخصصین باید بگن.. ک البته نظرات اونام یکسان نیست در مورد مسائل مختلف نظرات مختلفی وجود داره.. 

میدونم اصلا فانتزی قشنگی بنظر نمیرسه اینی ک ایشون گفت و مثلا اگه من بدونم طرف مقابلم همچین چیزی تو ذهنشه خیلی ناراحت بشم و.. ولی نمیتونیم بخاطر اینکه از چیزی خوشمون نمیاد بهش انگ غیر اخلاقی و غیر طبیعی بزنیم

من بی اخلاقی نمیدونم اینکارو فکرم نمیکنم انرمال باشه مگه از نوع شدید یعنی فتیش شدید باشه.. چون میدونم خیلیا انجامش میدن گاها و خیلی وقتا بخاطر تک همسر و تک پارتنر بودنه و اینکه انسان بطور غریزی تک همسر نیست و خب نمیتونه جلوی ذهنش رو هم ازین بابت بگیره و نتیجه اش گاهی ممکنه بشه اینکه موقع ارتباط با همسرش شخص دیگری رو تصور کنه یعنی اصلا دست خودشم نیست گاها.. 

این نظر منیه ک با ادم های زیادی اشنایی و دوستی دارم و بخاطر اینکه تابو و تعصب ندارم ادما باهام خیلی حرفاشونو میزنن و خیلی چیزا شنیدم از همه قشر ادمی و میدونم ک چهره ی واقعی ادم ها چیز دیگریست کلا.. و خب حرفا و مقالات روانشناس های امروز رو علاقه دارم مطالعه میکنم و این خیلی کمک میکنه ک با پیچیدگی ها و ضعف ها و طبیعت ذهن و روان انسان اشنا بشه ادم و دیگه اون موقع انقدر سریع در مقابل هر موضوعی ک برای خودمون دلنشین نیست جبهه نمیگیریم.. 

خیر عزیزم بدیهی نیست!!  شما گفتین خیانت و بی اخلاقیه! بی اخلافی توهین نیست؟  عزیزم شما م ...

اهااااا،علتش پس بخاطر تک همسر بودن و تک پارتنر بودنه پس؟ چ جااالب🤗 ینی ادم اگه چنتا پارتنر داشته باشه مشکلی پس پیش نمیاد ،نه؟😏😐😐😐

ببین عزیز من ، من بر طبق صحبت های یه روانشناس بزرگی (دکتر هلاکویی)گوش دادم حرفامو گفتم،ودقیقا طبق گفته این دکتر، اتفاقا اصلا هم ربطی ب یک یا چند پارتنری یا چند همسری نداره چون گفته شده ظاهرا بعضی از مراجعه کنندهاشون با وحود چند پارتنری هم باید تو ذهنش فرد دیگه ای رو مجسم کنند تا ارضا بشن(ویدئو هاشون تو یوتیوب هست میتونید سرچ کنید و ببنید خودتون).....قطعا ایشون بهتر از منو شما میدونن در این مورد🙄

و در اخر اینم اضافه کنم من جبهه گیری نداشتم و ندارررم در این مورد هرکس مختاره هرجور دوس داره زندگی کنه و عقاید و نظرات خودشو داشته باشه خب این قضیع ب من مربوط نمیشه ،ولی خب اینجا وقتی یکی تاپیک میزنه ینی دنبال نظرات بقیس ،منم نظر خودمو گفتم ،نظر شما هم برای خودتون محترمه✋🏾

اهااااا،علتش پس بخاطر تک همسر بودن و تک پارتنر بودنه پس؟ چ جااالب🤗 ینی ادم اگه چنتا پارتنر داشته با ...

عزیزم هلاکویی اصلا اعتبار نداره ک 😅 ایشون کلا در هر موردی واسه خودش نظر میده و اگه با علم روز روانشناسی اشنا باشید خیلی از حرفاشون اعتبار علمی نداره اصلا.. 

سعی کنید به انگلیسی سرچ کنیدو منابع معتبر رو بخونید.. 

شاید کسی هم ک چند پارتنر داره همچین کاری بکنه حالا به هر دلیلی.. حالا باید دید نظر متخصصین درین زمینه چیه (نه هلاکویی ک تو هر مبحث و موضوعی نظرات شخصیشو میگه بدون تحقیق و پژوهش و بار علمی و تخصص درون زمینه ی خاص!) و عزیزم من نگفتم هرکی تک پارتنره اینکارو میکنه گفتم گاها قضیه و دلیل اینه.. و گفتم اگه فیتیش شدید نباشه بی ضرر و نرمال بنظرم میرسه.. درکل اکثر فتیش ها تا زمانی ک شدید و مختل کننده نباشن نرمالن.. 

بله عزیزم هرکس نظر خودشو داره ولی اول شما منو ریپلای کردید 😅 اشکالی هم نداره اینجا محل تبادل نظره.. شما نظر منو نقد کردی منم نظر شمارو.. 

عزیزم هلاکویی اصلا اعتبار نداره ک 😅 ایشون کلا در هر موردی واسه خودش نظر میده و اگه با علم روز روانش ...

ولی من فقط برای این ریپلایت کردم چون گفتی همه دارن ازین فیتیشا و هرکی هم‌نداره دروغ گفته 😕

ولی در هرصورت بازم نظر شما محترم😄✌🏿

منم شوهرمه ولی خودم یکی دیگه ام 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ میشه این فکر ها رو درمان کرد؟ 

نمیدونم والا من ک بد درگیرشم گاهی وقتام ی داستانو ک دسته جمعی ان تو ذهنم تجسم میکنم

خداوندا پناه فرزندم باش،جهان تاریکی محض است ؛میترسم کنارش باش تویی یکتا ،تو بی همتا ،تو درسختی پناهش باش...