2733
2734

تا این جا اتفاق خاصی نیفتاده. همون دنباله ی عاشقانه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خاهر پیمان و بچه ش مرده؟ 

خواهر پیمان فوت شد (بیمار بود توو عاشقانه) 

بچش نه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
من دیدم بهم میگی؟  

عزیزم

بابا و داداش رضا ادم میفرستن گیسو رو میکشن

ریحانه زن رضاهم بخاطر سرطان میمیره

پیمان با یه دختر اصالتا ایرانی ولی بزرگ شده ایتالیا برمیگرده ایران و از درسا جدا شده

داداش رضارو میگیرن بابای رضا و خانوادش میرن توی ویلا قایم بشن تا شریکاش نیان سراغش

بابای رضا به رضا جای پولایی که اختلاص کرده رو میگه که رضا تا شریکای باباش پولارو پیدا نکردن برشون داره

از یه طرفم سهیل و پیمان و رصا قراره همکاری کنن با یه رستوران براشون تیزر تبلیغاتی درست کنن

توی همون روزای اول شریکای بابای رضا تو قالب پلیس میان رضارو میبرن گروگان میگیرن

اون دختره هم که با پیمان اومده ایران دنبال پدر مادر واقعیشه چون بچه سرراهی بوده

پگاهم داره کمکش میکنه

پگاه میخواست بچه از بهزیستی بگیره که نشد

تا اینجا اینا اتفاقای مهمش بود

اره یادم نبود  با درسا چیکار کردن  این زن خارجی از کجا پیداش شد

خارجه

با پیمان اومده

عزیزم بابا و داداش رضا ادم میفرستن گیسو رو میکشن ریحانه زن رضاهم بخاطر سرطان میمیره پیمان با یه د ...

گیسو چیشده بود ک نمرده بود تو اپارتمانش پگاه رو میگم ک مثلا کشته بودش 

دو قسمت اخر عاشقانه رو ندیدم اخه 

از توضیحاتتم بی نهایت ممنون

حاجی واسش چه اتفاقی افتاده  این دلارها جریانش چیه

چون اختلاص میکردن لو رفتن پسرشو گرفتن

حاجی میخواد خودشو معرفی کنه ولی اول میخواد پولارو از حسابا برداره تا شریکاش پولارو برندارن فرار کنن

ولی مجبور نیشه بره جایی قایم بشه و رضارو بفرسته دنبال پولا

رضاهم پولارو برنیداره توی گاوصندوق اون رستورانه که میخوان براش تیزر درست کنن قایم میکنه

شریکای باباشم میان گروگان میگیرنش تا به باباش و مولا برسن

نمیدونن پولا تو رستورانه

گیسو چیشده بود ک نمرده بود تو اپارتمانش پگاه رو میگم ک مثلا کشته بودش  دو قسمت اخر عاشقانه رو ...

گیسو نمرده بود بیهوش شده بود

میبرنش خاکش کنن

ولی بهوش میاد و برمیگرده

فکر کنم یکی کمکش کرد

ولی هب رابطش با رصا اینا قطع شد چون فهمیدن صیغه باباش بود

خواهش میکنم عزیزم❤

2706