هرروز تصمیم میگیرم بیخیال باشم زندگیموتلخ نکنم گذشت کنم نمیشه هی یه چیز باعث میشه دعوا کنیم خسته شدم بیزار شدم دیونه شدم بارها زدم به سیم اخر 

دستم شکسته خواهرش منو دید ولی انگار نه انگار هیچی نپرسید هیچی مادرش مریضه خونه همین خواهرش با اینکه سخته برم ولی میرم به مادرش سر میزنم روز قبل رفتیم پیششش دوباره فرداش پا شده رفته خونه شون میگم مگه نرفتی سر کار من دلم گرفت جمعه تنها تو خونه موندیم تو رفتی اونجا به مامانت سر بزنی بخدا همیشه بهش میگم برو سر بزن خومم غذا میپزم سر میزنم میگم چرا دوباره رفتی خونه خواهرت وقتی روز قبلش رفتیم میگه باید از تو اجازه بگیرم 

زندگی داغون کردن اینا 

همین خواهر جونش تا پریود میشه همه  میفهمن منم چند بار براش کاچی پختم بردم مریض میشه سوپ میپزم 

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره

تقصیر خودته بهشون رو دادی الان هم کوتاه نمیان نه شوهرت نه خانوادش 

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نميدونم اگه انقدر عاشق ننه و خواهراشون هستن چرا زن ميگيرن. حق داري روز تعطيل موندي خونه اون دوباره نبوده

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
2728

بچش مریض میشه حالشو میپرسم 

حالا چون اون خواهرش مریض شده ما بهش زنگ نزدیم داره از طرف اون تلافی میکنه 

اونم هیچ وقت ما رو ادم حساب نکرده تا حالا احترام میزاشتم الان نمیزارم دیگه 

چه ایرادی داره هر روز از مادر مریضش سر بزنه؟؟!!!

ديگه هر چيزي حدو اندازه داره، همينقدر كه اون مادرشه اينم زنشه ، همش بايد تنها باشه؟ 

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

اگه میخوای آرامش داشته باشی بیخیال باش چرا دوباره رفتی و دیروز رفتی رو بریز دور ..

حالا خوب بود بره دنبال دوست و رفیق بیای آه و ناله چه کنم ..

در مورد خواهرشوهرت هم یکم سرسنگین رفتار کن ولی غر پیش همسرت نزن

نی نی سایتیا تازگیا خییلیی روشن فکر شدن

الان سیلی از پیاما که شوهرت حق داره به سمتت رونه میشه و تو خورده میشی😐

اون سری که به من میگفتن به روابط شوهرت و خانوادش دخالت نکن بذار هرچی پول میخواد بشون بده😐😐😐😐

چقدر رو میدی بهشون مگه اشپز اونایی

اقااا منو لایک‌نکنید ریپ بزنید خواهشا🤦🏻‍♀️😐                             یه دختر ۱۸ ساله ی عاشق🤙🏼😉 ک دوس ممنون میشم واسه رسیدن به دانشگاه و رتبه خوب دعام کنید امسال کنکوریم و کلی استرس🥺
ديگه هر چيزي حدو اندازه داره، همينقدر كه اون مادرشه اينم زنشه ، همش بايد تنها باشه؟ 

من اصلا مشکلی با مادرش سر زدن ندارم میگم خونه اون خواهرشه که محل سگم بهم نمیزاره دختر دستم شکسته اصلا نپرسید

2706