2737
2734
عنوان

خانم های باردار رازیانه خوردین تووبارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 27 پست
والا مواردی که دیدیم چشم زیبا دارن، مادراشون نه رازیانه مصرف کردن نه اینجور چیزا. دوست عزیز رازیانه ...

ممنونم 

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره،هفته بیست و یکم،پاسه زیبایی چشماش و پوستش😅

پس مواظب باش کامنتا   خوندی؟

از نی نی سایت نرو   تا بچت انشالله بیاد دنیا بببنم  تاثیرش چطور بوده

میگم چشماخودت خوشگله؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
2728
پس مواظب باش کامنتا   خوندی؟ از نی نی سایت نرو   تا بچت انشالله بیاد دنیا بببنم  تاث ...

ببین بیشترش ژنتیکیه،اما خوراکی ها هم تاثیر داره،

نه من دکترم هندیه،بهشگفتم گفت این چیزا اصلادلیل علمی نداره و اصلا ثابت نشده ک دلیل سقط هست یانه،بهم گفت هرچی میخوای بخور اما کم،نه تفریط کن نه افراط،

من چشمام قهوه ای عسلیه،مجردیم باهرکی دوس میشدم میگفت چشات سگ داره ادمو میگیره😅،اما چشمای بابام عسلی روشنه داداش کوچیکم عسلی،داداش وسطیم سبز عسلی،مادرشوهرم سبز عسلی،خواهرشوهرم سبز،تازه بابا بزرگ و جد پدریمم ابیو طوسی بودن،کلا ب اینام برن راضی ام😅😅

ببین بیشترش ژنتیکیه،اما خوراکی ها هم تاثیر داره، نه من دکترم هندیه،بهشگفتم گفت این چیزا اصلادلیل عل ...

واییییی  چه خوبید

خدا کنه بچه من چشم درشت بشه

دیگه دکترت برای زیبایی گفت چیا بخوری؟هرچی بلدی بهم بگو

دکترت هندیه  

هندیام خوشگلن خخ

و اینکه ز هفته چندم شروع کردی به خوردن عرقش

واییییی  چه خوبید خدا کنه بچه من چشم درشت بشه دیگه دکترت برای زیبایی گفت چیا بخوری؟هرچی بلدی ...

من بعد سونو قلب ینی بعد هشت هفته شروع کردم خوردم،سه قاشق عرق رازیانه رو تو یه لیوان اب حل میکردم میخوردم،

به،سیب هم زیاد خوردم،

روغن زیتونو جایگزین روغن مایع و سرخ کردنی کردم،

کلا زیبایی بچه ب ژنتیکه،اما خوراکی ها هم بی تاثیر نی،

گلابی و انار و خربزه هم میگن خوشگل میکنه،

من بعد سونو قلب ینی بعد هشت هفته شروع کردم خوردم،سه قاشق عرق رازیانه رو تو یه لیوان اب حل میکردم میخ ...

مزسی اجی  الان که فصل  به نیست   چکار میکنی؟

2738
تو فریزرم پره😅،بعضی مغازه باکلاسا دارن اما خیلی گرونه

چه خوب مرسی مغاره با کلاسا    گلابی هم دارند؟

اره، الان عین قدیم نی،همه چی تو همه فصل ها پیدا میشه،راستی خودت بارداری؟؟؟

نه مخام اقدام کنم

قبلش گلابی و به بخوریم بچه زیبا بشه