2737
2734

همون دوازده رو هشت نرماله،وزنت اگر بالا باشه فشار دوازده رو هشت یکم بالاعه

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۱۳بر ۶۰هستم دکترمم چیزی نگفت 

حتما لاغری وگرنه ۱۲نرمالشه

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2728
االان خطرناکه؟ اره لاغرم 

نه اگه لاغری خطرناک نیست ولی سعی کن نمک رو از غذات حذف بکنی چون فشار خون استرسی هم داریم که اصلا ربطی به چاقی نداره آبو هندوانه هم زیاد بخور 

منم هفته هفت هستم امروز که رفتم دکتر فشارم ۱۳ روی ۷ بود حالا نگرانم یعنی دکتر به شما نگفت بالا هست؟

نه ازش پرسیدم گفت مشکلی نیست 

دوباره دوسه روز بعدش انجام دادم ۱۰ بود

حالا دوباره انجام بدین شما هم 

خدا دستمو بگیر💙همیشه باهام باش💚
2738