2726

دلیلش چیه؟ریختم بهم هنوز سیسمونی نگرفتم ولی میخوام بعداز ماه رمضان بگیرم میشه که جنسیت تو انومالی اشتباه بشه؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آنومالی دقیقه،بیضه رو دیده که میگه پسره 

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
خودت چی فکرمیکنی؟    

نمیدونم مطمئن بود درسته ولی یکی دو نفر همینجا گفتن جنسیت انومالیشون تغییر کرده تو اینستا هم دیدم یکی گفت تا دقیقه نود دختر بوده ولی پسر شده خوابامم اینجوریه استرس گرفتم

یکی دو نفر اینجا گفتن انومالی اشتباه واسشون حدس زده استرس گرفتم دختر پسرش واسم فرقی نمیکنه واسه سیسم ...

منم ازبس تو اینستا دیدم روز زایمان جنسیت تغییرکرده همه رو دارم اسپرت میخرم😅😅

منم ازبس تو اینستا دیدم روز زایمان جنسیت تغییرکرده همه رو دارم اسپرت میخرم😅😅

واقعا؟؟ اخه لباسو که نمیشه یه جوری خرید که جفتشون بتونن بپوشن حالا سرویس خوابو چیزای دیگه یه راهی داره

واقعا؟؟ اخه لباسو که نمیشه یه جوری خرید که جفتشون بتونن بپوشن حالا سرویس خوابو چیزای دیگه یه راهی دا ...

لباس تو خونگیاشو همه رو اسپرت ورداشتم،

فقط بیرونیش مونده،ک اونم خیلی نمیخوام بخرم،چون بااین اوضاع کرونا جایی نمیرم

2706