2703
2553
عنوان

بچه ی کم خواب

84 بازدید | 6 پست

سللم خانونا پسر من تازه رفته تو ۹ماه اصلا خوابش خوب نیس مثلا۱۲شب بخابه۶صب بیداره،تو این فاصله هم ذو سه بار بیدار میشه واس شیر گاهیم گریع میکنه اگ تجربه دارین لطفا راهنماییم کنین،هم سیره هم دما اتاقش اوکیه نمیدونم مشکل کجاس دکترم بردمش چیز خاصی نگف

مدلشه ..بچه های منم  کله صبح بیدار میشن .. فرق نمیکنه چه ساعتی بخوابن ۸ نشده بالا سر منن

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیوونم کرده دیگ تا کی اینجوریع؟😢

اتاق و تاریک کن با پرده ضخیم شاید نوور میاد بیدار میشه .. 

البته الان کوچییکه پسرت داره دندوناشو درمیاره بخاطر ارامشش و دردش دوست داره شیر بمکه .. 

اگه بتوونی در طول روز اگگگه ۶ بیدار میشه .. نگهش داری تا ظهر بعد یک یا دو ساعتم ظهر بخوابه .. .. شب راحت تر میخوابه .. طوری ک ۸..۹ شب بیهوش میشه تا فردایی 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2456
یاشه سعیمو میکنم مرسی از راهنماییت❤❤

❤❤به امید موفقیتتتتتت