2737
2739

الان جم توی باز کنید برنامه شوهر یابی تو ترکیه هست اصلا اینا سر کارین یا واقعیت داره چون خود ترکیه زن خیلی زیاده اونوقت مردای ترک چطور اعتماد مکنن به زن ایرانی که زبان بلد نیست فرهنگش فرق مکنه!بنظرتون سر کاری نیس؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاری با سر کاری بودنش ندارم زن ایرانی با این اصالت باید پیگیر این دسته برنامه ها باشه ؟

چقدر زیبا جنگ نرم در ما نفوذ کرده

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
کاری با سر کاری بودنش ندارم زن ایرانی با این اصالت باید پیگیر این دسته برنامه ها باشه ؟ چقدر زیبا ج ...

بابا تو ترکیه فت فراوون دختره ! معلومه سر کاریه

بابا تو ترکیه فت فراوون دختره ! معلومه سر کاریه

جدا از اون 

با این برنامه هدفشون چیه اصلاً ؟

خوشبختی ایرانیا ؟

باور نکردن که به کنار ، حداقل برای ارزش خانم ها باید یه کار کنن این برنامه ها جمع بشه

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2738
بازم نمیدونم شاید ولی همون برنامه که شبکه atvنشون میده؟

Atv کار ندارم چون مال ترکاس ولی این مال دو کشوره من زمانی ترکیه بودم مردمش از ایرانیها خوششون نمیاد چطور شده میخوان ازدواج کنن خودشون چیزی زیاده دارن دختر با دختر روسی که اونجا صحبت مکردم مگفت از خدامه ازدواج کنم ولی شوهر نیس اینقدر خوشگل بود ک نگو