2733
2734
میکاپ هم دوس دارم..ولی اموزشش گرونه ...

جدا از اموزش لوازمشم خیلی گرونه به هیچ عنوان سمت میکاپ نرو تا زمانیکه ک کرونا هس چون فعلا بخاطر کرونا درامد لاین میکاپ پایینه ....کرونا نباشه خیلی عالیه درامدش ...چرا نمیری لیفت و لمینت مژه یادبگیری هم موادش ارزونتره هم قیمت اموزشش سودشم بد نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا از اموزش لوازمشم خیلی گرونه به هیچ عنوان سمت میکاپ نرو تا زمانیکه ک کرونا هس چون فعلا بخاطر کرون ...

مژه دوس ندارم....لیفت راحته؟

اهدای عضو.....اهدای زندگی ❤
2731
مژه دوس ندارم....لیفت راحته؟

اره تویک جلسه اموزش لیفت و لمینت مژه یادمیگیری،،،،،،،  ۶۰۰ تومن میشه هزینه لوازمش از هرنفرم ۲۰۰ میگیری... برای دفعه دوم به بعد لوازمش برات میمونه فقط ۲۰۰ تومن هزینه مواد میدی اون ۲۰۰ تومن برای ۵ نفر استفاده میکنی ینی هر ۲۰۰ تومن برات ۸۰۰ تا یک میلیون تومن سود داره 

2738
اره تویک جلسه اموزش لیفت و لمینت مژه یادمیگیری،،،،،،،  ۶۰۰ تومن میشه هزینه لوازمش از هرنفرم ۲۰۰ ...

با اجازه استارتر 🙏❤

ببخشید عزیزم من علاقه زیادی به شنیون و بافت مو دارم فک نیکنید آموزش اش چقد هزینه و زمان میبره و درآمدش چطور هست؟ ممنون ازتون🥰❤

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
با اجازه استارتر 🙏❤ ببخشید عزیزم من علاقه زیادی به شنیون و بافت مو دارم فک نیکنید آموزش اش چقد هزی ...

آموزشش بستگی تعدادو سبک مدل هایی ک میخای یادبگیریه از ۸۰۰ تومن داره ۳و ۴ میلیون ک میره تو شینیون های خطی و آپدیت شده ولی خوبیش اینه هزینه مواد نداری یه تافت و چندتا گیره س همین

آموزشش بستگی تعدادو سبک مدل هایی ک میخای یادبگیریه از ۸۰۰ تومن داره ۳و ۴ میلیون ک میره تو شینیون های ...

آهان چقدر عالی خیلی ممنون🥰😘🙏

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
آهان چقدر عالی خیلی ممنون🥰😘🙏

شما رفتین آموزشش رو؟ 

خوشحالم که اینجام و میتونم با آدمای زیادی در ارتباط باشم😊 .. دنیا جای قشنگ تری میشه اگر به آدما صرف نظر از اعتقاد و طرزفکرشون احترام بذاریم👌   قراره یه کالیمبانواز حرفه ای بشم😍🎼عاشق همسرمم💕   علاقمند به روانشناسی، نجوم، و چیزای عجیب غریب و هیجان انگیز😁
2706