2703
2553
عنوان

امشب شوهرم میخواست منو جاریامو اشتی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 54 پست
به نظرم وقتی تو روشون خوب باشی و تو دلت یا وقتای دیگه یه جور دیگه باشی یاهاشون فیلم بازی کردنه نه سی ...

ببین تو تو همین خوب بودن الکی ام میتونی تیکه های فراموش نشدنی تکنیکالی بهشون بندازی که وقتی باهاشون دشمن باشی نمیتونی من خودم همه جا آتیش به پا میکنم به سلیطه خانم معروفم حراست دانشگاه اسم منو میش میشنید به لرزه میفتاد ولی یه وقتایی باید سکوت کنیو مثل مار زیر لونه ی دشمن بخزی

شاید دارو بخوری خوب باشه آرومت کنه

منکه ارومم فقط اونارو ببینم بهم میریزم اونم یه قرص پروپرانول میخورم استرسم خوب میشه قبل از رفتنه اونجا

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین تو تو همین خوب بودن الکی ام میتونی تیکه های فراموش نشدنی تکنیکالی بهشون بندازی که وقتی باهاشون ...

خوش به حالت کاش منم اینجوری بودم تا حساب کار دستشون بیاد 

2456
خوش به حالت کاش منم اینجوری بودم تا حساب کار دستشون بیاد 

هر چیزی امکان دارهرجلوی آینه وایسا خودتو تو پوزیشن بگیر که دوست داری موقعی که بااونا رفتار کنی بگیر احساس کن داری با اونا حرف میزنی یهو به خودت میای میبینی چقد با قبل فرق کردی با خودت تکرار کن من عاشق خودمم و خیلی ارزشمندم من قابل احترامم و هیچ کس حق توهین به منو نداره سعی کن از خودت یه زن قوی و شیک بسازی ن یه زن هوچی باز

هر چیزی امکان دارهرجلوی آینه وایسا خودتو تو پوزیشن بگیر که دوست داری موقعی که بااونا رفتار کنی بگیر ...

ممنون گلم باشه.ولی نمیدونم جلو آینه تمرین کنم جواب مبده

ممنون گلم باشه.ولی نمیدونم جلو آینه تمرین کنم جواب مبده

ببین یه جمله ی معروفی هست که میگه جهان آیینه ی درون ماست یعنی تو هرچی تو خودت ایجاد کنی بیرونم اونو میبینی سعی کن جلو آینه باخودت تمرین کنی یه چیز خنده دار و بسیار تاثیر گذار هست تو قانون جذب آینه که رول بازی کن مثلا شروع کن برای یه آدمی که خیلی باهاش راحتی و زبونش قرصه تو خیالاتی البته بلند بلند حرف بزن باهاش تعریف کن من قبلا جاریم برام کلاس میذاشتن ولی الان دیگه جرعتشو ندارن یا هر چیزی که دلت میخواد اتفاق بیفته تو آینده رو تو زمان حال برای خودت تصور کنو به زبون بیار نتایج خیلیییی زیادی داره بعد چند هفته 

2714