2703
2553
عنوان

صورتم قارچ در اورده

164 بازدید | 12 پست

نمیدونم ی چند وقتیه صورتم قارچ در اورده نمیدونم چیکار کنم 

صابون شیر الاغم گرفتم واسه صورتم  بعده اینکه میزنم میسوزه.نمدونم چیکار کنم تروخدا کمک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برو نمونه بده. دارو میدن سریع رفع میشه. نگران نباش.  برو دکتر پوست.

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
منم تمام سینه ام در آورده😕

منم...خیلی ناراحتم جاشم مونده 

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
2714
آره هر از گاهی هم دوباره در میاد بعد درمان😟😞خجالت می کشم بدنم کسی ببینه 

دقیقا

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

من تو پام‌داشتم‌ قارچ قهوه ایه کمرنگ بود.هرروز صابون‌گوگرد زدم‌و شب قبل خواب یه لایه کامل پماد کلوتریمازول .سه ماهه کامل رفت. سرکه ییب هم میزدم  ولی اونیکه برا من خیلی اثرش بیشتربود همین پمادبود دکترهم‌نرفتم‌همین جا بهم‌گفتن و انجام دادم‌چهارپنج تا بود اندازه لپه کنارهم.کامل کامل رفتن