2737
2734

۳ونیم چهاربعدازظهر بود گفت میرم ماشینو درست کنم . از دیشب هم به یه خانومه قول داده بود بارش رو ببره یزد . من بهش التماس کرده بودم بخاطر مریضی و خستگی و بدن دردو خرابی ماشینش بارو قبول نکنه . شوهرم حرف شنو نیست اصلا😔من شماره زنه رو گذاشتم تو لیست سیاه. سرشبی هی به شوهرم زنگ زدم گفتم کجایی التماسش کردم نره برا اون بار . با عصبانیت گفت شماره صاحب باره رو برا چی گذاشته بودی تو لیست سیاه بیچاره این همه زنگ زده بود و قطع شد. دیگه ازون موقع تا حالا هر چی زنگ میزنم منو انداخته تو لیست سیاه😢

هیچ خبری ازش نیست دلم می خواست اینجا بود دستای پراز ترکش رو واسش چرب می کردم داروهای تنگی نفسش رو بهش میدادم😢تا چشام میذارم روهم تو یه جاده تاریک تو ماشین با مریضی و ماشین خراب می بینمش😣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
چه کار زشتی کرده حالا چ اصراری داشت

دلم داره می ترکه نمی تونم بخوابم همش شوهر مریضم میاد جلوچشمم. هرشب که خونه بودم دستای خشکشو واسش چرب می کردم امشب نیستش😣کیسه داروهاشو نگاه می کنم قلبم میخواد از سینه در بیاد😢

تو چرا شماره مشتری رو انداختی لیست سیا طرف کلی معطل شده حالا ک قبول کرده ببره تقصیر زنه نیس فقط شوهر ...

ضایع بشه بدرک . نمیخوام شوهرم با این حالش بیفته تو جاده ها😢

2706