2726
عنوان

کمک ،,😭😭پسرم 4 روزه تبش بالاست

98 بازدید | 20 پست

پسرم روز سه شنبه یهو سرش درد کرد بعد تبش شروع شد بردمش بیمارستان دکتر بروفن و شیاف داد گفت اگه تاعص فردا خوب شد که خوبه اگه نه ببرینش تست بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دیگه اصلش هم همینه 

نگرانی نداره

برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستی ممنونتم💕💕....اگه فرستادی بهم بگو تا منم برا حاجتت دعا کنم...برا هم دعا کنیم قشنگ تره💐🌸💐🌸💐
2728

چند سالسه عزیزم خوب نیست ادم مدت زیادی تب داشته باشه باز ببرش دکتر 

خدایا به همه ارامش و سلامتی بده .عاشق گل و گیاهم .بیاین سعی کنیم کتاب بخونیم . دوست دار پیشی. شمع ها به من حس خوبی میدن .  

شربت استامینوفن وبروفن رو هرچهارساعت بافاصله ی یک ساعت ازهم بهش بده حتما بافاصله بهش بده تبش پایین میاد.

یعنی یکی رو مثلا ساعت 9 بهش بده یکی رو 10 بعد زمان بگیر ازهرکدومش چهارساعت بعد دوباره بهش بده ولی باید حتما سرساعت بدی واینکه حداقل تا3 روزبهش بدی که تبش برنگرده

به کسی سپاردل را که دلت نگه بدارد
شربت استامینوفن وبروفن رو هرچهارساعت بافاصله ی یک ساعت ازهم بهش بده حتما بافاصله بهش بده تبش پایین م ...

تبش‌ میاذ پایین دوباره حالش بد میشه دیشب تا ساعت 11 خوب بود گفت گلوم درد میکرد دوباره شذوع شد مرتب بهش میدم ازیترومایسینم بهش میدم

2706