2733
2734
اصلا نمیتونم ذره ای سرخ کردنی بخوره و حتی چیز هایی که چربی داره مثل آبگوشت و نیمرو و املت 

چیکارکنم؟ هی نون و خامه میخوام با سیب زمینی آب‌پز

بالخره ویارته باید تحمل کنی کاری نمیشه کرد

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که ویار خاصی ندارم

تهوع ندارم چیز خاصی هم هوس نمیکنم

البته ترش و نمکی رو ترجیح میدم البته همیشه اینطور بودم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2728
2738
کل 9 ماه؟؟؟؟ 😐😐😐😐خیلی زیاده این جوری که از گشنگی تلف میشم☹️☹️☹️

من‌ تعجب کردم که گفتی سیب زمینی آب‌پز میخوری( چشمم شور نیستا ولی زدم به تخته که چشم نخوری😁) من حتی آب هم میخوردم بالا میاوردم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من‌ تعجب کردم که گفتی سیب زمینی آب‌پز میخوری( چشمم شور نیستا ولی زدم به تخته که چشم نخوری😁) من حتی ...

نه من سر بچه اولم اصلا انگار نه انگار سر این یکی از چربی بدم میاد ولی میتونم بدون چربی بخورم...