2733
2734
عنوان

اوضاعش خیلی بده؟(کرونا😭😢

202 بازدید | 13 پست

خانما بابابزرگم ۳۰ درصد درگیری ریه داره اکسیژن خونش ۹۲ بود الان شده ۹۹ ت بیمارستان بستریه بعد ۶ روز از بیماریشم میگذره قند و فشارو چربیم داره امروز تازه رفته بستری بشه

اوضاعش خیلی بده؟؟؟؟؟دارم میمیرم بخدا 😭😭😭😭😭😭😭😭

هرزمینه ای شمع تراپی و بهتون پیشنهادمیکنم خودم نتیجه دیدم.ازدواج کردم😝✋️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اکسیژن خونش که عالیه ماشاءالله 

خدا شفا بده براشون حمد میخونم 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
چرا رفتن بستری بشن کاش نمیرفتن خوب بوده که

نه اخه سنشون بالاعه قندم داره بیمارستان خصوصی توی تهران رفته آتیه اینجور خیالمون راحت تره رسیدگیش بهتره

هرزمینه ای شمع تراپی و بهتون پیشنهادمیکنم خودم نتیجه دیدم.ازدواج کردم😝✋️
اخه ریش ۳۰ درصد درگیره😭😭😭😭😭😭

ببین اسی تو اشناهای ما درگیری بالاتر از اینم خوب شدن خداروشکر باید رسیدگی خوب بهش بشه 

داروهایی ک دکتر میگ رو حتما بخرید براش 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2738

خوب کاری کردین بستریش کردین رسیدگی میکنن و ایشالا حالش زود خوب میشه نگران نباشین 

اگه بخش بستریه میتونید براش پرستار هم بگیرید که مراقبش باشه اکثرا تجربه دارن و خوب مراقبت میکنن 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!