2726
عنوان

عکس شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 86 پست
چشم فرزندم چشم😑

قربون چشات

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
دیونه😂 اره دکترع. فق اسم زن بیای جلوش میزنه تو دهنت🙄😐😂

اوه اوه چ غلطا من مطمئنم منو ببینه دور از جون جان ب جان عافرین تسلیم میکنه به به

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز شوهر نشده 😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2728
ببخش عشق فردا امتحان دارم کم میام سایت الان وقت کردم اعلاناتمو چک کنم هنو پیامای خصوصی مونده😐😑🔪 ...

واااو. ۱۸ تا پیام😂 منم ۷ تا دارم همشون ترکیدن. نمیدونم خیر سرشون چی گفتن. ترکیدن لامصبا

داداشم ۲۱ سالشه. زن داداش زیبام😂

واااو. ۱۸ تا پیام😂 منم ۷ تا دارم همشون ترکیدن. نمیدونم خیر سرشون چی گفتن. ترکیدن لامصبا داداشم ۲۱ ...

تو ۳ روز چطور پیام ترکیده داری جلل خالق سرعت عملت بالاس خاهر شوهر گرام

جون جون سنی نداره ک چرا زن بگیره؟🤣🤣

تو ۳ روز چطور پیام ترکیده داری جلل خالق سرعت عملت بالاس خاهر شوهر گرام جون جون سنی نداره ک چرا زن ب ...

نچ تو اون یکی کاربریم. 😂 ۷ تا دارم. 

اره سنی ندارع. فق همه بش میگن زن بگیر 😐😐🙄 هیچی به یه ورشم نیس. منم پشتشم . میگم زن واسه چیته. بابا

نچ تو اون یکی کاربریم. 😂 ۷ تا دارم.  اره سنی ندارع. فق همه بش میگن زن بگیر 😐😐🙄 هیچی به یه ...

اخ ک قلبم داره درد میگیرع داشتم با اون کاربر دهن گشاد دعوا میکردم ببخشید جوابتو دیر دادم

ارع بابا من خودمم داداشم متولد ۷۹ هستش همش دنباله دختر بازیه اصن ب ازدواج فک نمیکنه شما هم زنش ندین بدبختو تازه اول راهه چرا زن بگیره خودشو بدبخت کنه؟😂😂😂

اخ ک قلبم داره درد میگیرع داشتم با اون کاربر دهن گشاد دعوا میکردم ببخشید جوابتو دیر دادم ارع بابا م ...

سلام خواهش میکنم😂😂دختر بازی

نع این کلا از دخترا خوشش نمیاد😐😐🙄😂😂 نمیدونم دلش گیر کرده‌ البته بعید میدونم . وگرنه من از زیر زبونش میکشیدم😂😂

سلام خواهش میکنم😂😂دختر بازی نع این کلا از دخترا خوشش نمیاد😐😐🙄😂😂 نمیدونم دلش گیر کرده‌ البته ...

واوووو چ دختر گریز😐😂😂

الان کم کم دارم ب اون حرفت ک گفته بودی کوهه یخه ایمان میارم🤚🏿😐😂😂