2737
2734

فک کنم از. غار الان بیرون اومدیا😂

الان که صد میلیون تومن چیزی نمیدن

دوتا ماشین. میخرید یکی واسه داداشم یکی هم. واسه اون یکی داداشم

البته میدونم نمیشه😂

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)

هیچی پس انداز چون با صد تومن الان هیچی نمیدن ک لازم باشه

باو کاربره پسرم انقد بهم نگید" دخترم"                 بیخیال مگه دنیا چقده که بشینم اهمیت بدم ناراحت شم ترجیح میدم بگم به کتفم  عاشقه تاپیکای ترسناکم و فان    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد نیست 

ولی با بیشتر از این مقدار یه فکرایی دارم

♡لادا هستم 🌱♡ 《یک دختر بور و چشم رنگی👱》 •♡•من خسته نیستم خود خستگیم•♡• {مامان کافی☕(coffee)🐶🐾} ❌تیکر بارداری نیست😊❌ 《خب اول بگم که من گاهی وقتها که سوالی از من پرسیده میشه نمیتونم به راحتی جواب بدم یا اطلاعات کامل و ... بدم چون نام کاربریم اسم واقعیمه و این اسم کمه و من شناسایی میشم و از وقتی که اومدم سایت فهمیدم خیلیها اسم من و اصلا حتی یکبار هم نشنیدن ، تا الان بارها شناسایی شدم و چون کاربریم و دوست دارم نمیخوام کاربری جدید بزنم و خب من خواننده خاموش بودم در مواقعی که بیکار بودم میومدم سایت و نمیدونستم نمیشه نام کاربری و تغییر داد و خب فکر نمیکردم از اطرافیانم کسی تو سایت باشه ولی خب بعضی ها گذری داشتن به سایت و من شناسایی شدم متاسفانه پس لطفا درک کنید و هجوم نیارید بهم که چرا جواب نمیدی یا یه چیزه دیگه میگی😑 به هرحال ممنون از درکتون🍒😊》
2728
فک کنم از. غار الان بیرون اومدیا😂 الان که صد میلیون تومن چیزی نمیدن دوتا ماشین. میخرید یکی واسه د ...

با صد تومن یدونه پراید شاید بتونی بگیری 

باو کاربره پسرم انقد بهم نگید" دخترم"                 بیخیال مگه دنیا چقده که بشینم اهمیت بدم ناراحت شم ترجیح میدم بگم به کتفم  عاشقه تاپیکای ترسناکم و فان    

با فرض اینکه خونه و ماشینم رو دارم و پول تو جیبیم هم هست😁😁😁ده میلیونش رو میذارم واسه روز مبادا سپرده،با باقیش یه چند دست لباس خیلی خیلی خوب میخرم و لوازم آرایشی و بهداشتی...مسافرت هم میرم

🌟Life begins at the end of your comfort zone🌟
2738

من میرفتم کل پول به جایی که خیلی دوسش داشتم خرج میکردم 

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
با صد تومن یدونه پراید شاید بتونی بگیری 

اون رو هم نمیخوام 

هرکی. میخواد بدم. بهش😂

کسی. میخواد؟!

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
اون رو هم نمیخوام  هرکی. میخواد بدم. بهش😂 کسی. میخواد؟!

واقعا الان صد تومن به درد هیچکی نمیخوره 

2706