2737
2734
عنوان

باشیر. انگور میشه حلوا درس کرد؟؟

107 بازدید | 16 پست

نمیخوام شکر استفاده کنم 

اگه پیشنهاد دیگه داشتید بگین 

مرسی

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله مامانم تازه درست کرده من خوشم نمیاد

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

چطوری درست میکنین به منم یاد بدین

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
2738

اول ارد تفت بده يكم رنگش قهوه اي مواظب باش نسوزه بعد رنگش تغيير كرد روغن بريز  طوري ك ارد بگيره كم كم بريز زياد نشه كم هم نشه بعد شيره و گلاب ته استكاب اب بريز زيرش كم باشه هم بزن وسلام 

اصل حلوا با شیره است بنطرم .

البته حلوا هویجم خوشمزه اس همون حلوا باشکره فقط قبل اضافه کردن شکر هویج پخته شده له شده اضافه میشه. سرچ کنی تونت هم هست 

لایک نکنین لطفا 😊

بله من درس کردم ی لیوان شیره انگورروبانصف لیوان آب ونصف لیوان گلاب مخلوط میکنیدمیزاریدبجوش بیادبعدیکم زعفرونویکم هل اضافه میکنیدازروگازبرش میدارین ،یک لیوان اردروهم الک میکنیدروحرارت تفت میدین تابوی خامیش بره بعدازیک ربع دوباره الکس میکنیدمیزارین روی حرارت ونصف لیوان روغن بهش اضافه میکنید یکم ک اردوروغن باهم مخلوط شدنوتفت خوردن شربت رواضافه میکنیدوحلواامادس

من خیلی دوس ندارم طعمشوحلوای شیرخوشمزه تره

وقتی چشم امیدت به خدا باشه هیچ چیزاونقدرعجیب نیس که پیش نیاد(:💕🌱
2706