2733
2734
عنوان

چقدر خوبه که خدا هست :)🍃🍀

702 بازدید | 17 پست

وقتی که دلم میگیره 

وقتی سردرگمم 

وقتی نمیدونم فردا قراره چی بشه 

آینده قراره با چه چیزایی امتحانم کنه 

وقتی کسی دلمو میشکنه

وقتی دلم تنگ میشه....

وقتی به ارزوهای دور و درازم فکر میکنم ....

وقتی خسته میشم ......

وقتی احساس تنهایی دارم 

وقتی توی خودم ایرادی میبینم 

فقط و فقط خوشحالم خداجونم هست 

یکی هست که عاشقمه ، بد اخلاقمو دوست داره ، زیبامو دوست داره ، زشتمو دوست داره، عصبانیمو دوست داره ، تو هر سایز و قد و وزنی باشم عاشقمه ....

یکی هست که بی چشمداشت به درد و دلام گوش میده ، کمکم میکنه ، هوامو داره 

خوشحالم خداجونم هست که همه جیو برام درست کنه ، که بهش بگم من تلاشمو میکنم خسته شدم بهم انرژی بده ، ولی ایندمو بساز اونجوری که هم من هم تو دوست داریم 

خداجونم مرسی که کنارمی ، مرسی که رفیقمی ، عاشقتم ، مثل همیشه کنارم باش 

بیا این پایین ببین بندت حالش خوب نیس 

حال دلمو خوب کن 

خیلی دوست دارم❤❤❤❤

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

😀😀😀😍

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه زیبا😍😍😍😍

مرسی عزیزمم❤🍀

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
2728

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

منم عاشق خدایم هستم ..خدایا مرسی که هستی

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
منم عاشق خدایم هستم ..خدایا مرسی که هستی

خداهم عاشق ماست❤🍃

2738

(((((:

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

خیلی خوبه با خدا عاشقانه داری.

عزیزم واسه حفظ این حالتهای زیبا،کسب معرفت رو همیشه داشته باش.تا بیشتر و بیشتر رشد کنی.

واسه شناخت خودت و خدا چه برنامه ای داری؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
خدا رو شکر که اینا رو حس میکنی    

عزیزدلم اگر یکمی به زندگیت نگاه کنی تو هم اینارو حس میکنی 

خداجونمون انقدر مهربونه که تو هر جایی نگاه کنیم نشونه از مهدبونیاشو میبینیم

خیلی خوبه با خدا عاشقانه داری. عزیزم واسه حفظ این حالتهای زیبا،کسب معرفت رو همیشه داشته باش.تا بیشت ...

مرسی عزیزم 

برنامم اینه شکرگزاریمو بیشتر کنم

بیشتر با خدا مناجات داشته باشم و به خدام ببشتر اعتماد کنم و کتابایی در این زمینه بخونم

چ زیبا

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
چ زیبا

مرسی عزیزم

2706