2726
نمیبینمش ..بخاطر بچه هام چون روح داره

ترسناک نیست اگه باشه بغلش +۱۴ میزنه اون صحنشو نگاه نکن

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا تا بهت بگم😑😑😑😂

🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

به گوشم😂😂😂😂

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

معمولا برای باورپذیرتر بودن ژانر وحشت، نابازیگر ناشناحته میبرن جلو‌دوربین. ولی نابازیگری که باهاش کارشده و‌یادگرفته نه این چندتا مشنگ😂😂

کارگردانه فقط یه چی شنیده

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2728

وای آره منم دیشب چند دقیقشو دیدم گفتم چه مسخره اس چقد مصنوعی بازی میکنن دخترا 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم  
توی سایت همش میگفتن ترسناک قسمت دومش رو دیدم همش منتظر جنی، روحی، شیطانی یه چیزی بود اما هیچی فقط یه ...

قسمت اول ی جن نشون دادن

اره فکر کنم کامرانی شیطانه

طُ نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد.⁦☀️⁩🌈            دگران روند و آیند و طُ همچنان که هستی 🍃🌾                       پرسپولیس زیبا ترین عشق جهان⚽❤️         تیم من نبض یه ورزشگاهه⚽🚩              معرفت کردگار، دیدن این عالم است🌎🌌       خوب جهان را ببین هر چه ببینی کم است🔭🌃

چطور به تو گیر نمیدن؟

بنده خدا گونی سرش بود

سلام خوشگله 

مزاحم چیزه مراحمیم🤣🤣🤣🤣🤣

ساینای مادر من هنوز لباس هات رو به اغوش میگیرم و تو اتاقت میشینم به یادت... من هنوز باورم نمیشه تو و باباییت دیگه پیشم نیستید💔💔 خدایا دوتا غم بزرگ گذاشتی رو شونم واسه ارامشم صلوات بفرستید
توی سایت همش میگفتن ترسناک قسمت دومش رو دیدم همش منتظر جنی، روحی، شیطانی یه چیزی بود اما هیچی فقط یه ...

کامرانی میمیره

بعدش هم دختره مائده میره که روحشو احضار کنه

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2706