2737
2739
عنوان

بهترین فصل زندگی....

141 بازدید | 6 پست

هوالمُعِزّ

گاهی در این فکرم؛

منی که این همه با کتاب های رشته ی خودم درگیرم، اگر حفظ قرآن رو ادامه میدادم، چه خوب میشد. 

از اول نوجوانی هم به حفظ و قرائت قرآن علاقه داشتم، از شدت این علاقه بود که قسمت یا تقدیر مرا در زمانی به دوره ای بُرد، دور از خانه و خانواده، که در آن دوره موفق شدم که حفظی هرچند کم داشته باشم. بهترین فصل عمر من آن زمان بود، اساتید خوب و رفقای خوبی که تکرار شدنی نبودند. همه حافظ! همه وظیفه شناس! همه مهربان! 

یک آقا رضا که اهل سبزوار هم بود، هم مباحثه ایِ من در دوره ی حفظ بودن، پسر خوب و ساکتی بود. در حفظ هم تسلط بیشتری داشت و هم محفوظات بیشتری از ما داشتن. بعد از حفظ روزانه ۲ صفحه از قران کریم، آقا رضا این دو صفحه رو به ما تحویل میداد، و ما هم بعد از حفظ به آقا رضا تحویل می دادیم( یعنی از حفظ برای همدیگه می خوندیم که اشکالات رفع بشه).

یه دوستی هم بود که الان ذهنم برای اسمش یاری نمیکنه! اهل ارومیه و باصفا و مُجدّ و تلاشگر بود، که شنیدم بعد از دوره رفته پیِ حافظ کلی( یعنی رفته بود که حافظ کل قرآن بشه) که شکر خدا توفیق حاصل شد و حافظ کل شد.

دوتا از دوستان هم بودند که کمی حال و حوصله ی ۲ صفحه حفظ رو نداشتن و فقط یک صفحه حفظ میکردن. استادمون اینارو باهم، هم مباحثه کرده بود، خیلی هم پیشرفت کرده بودن.

اتفاقات عجیبی در زندگی رخ میده و اتفاق میفته....دلم تنگ شده برای بهترین فصل از زندگی ام.

الهی خودت توفیق ده♥️

یاد باد آن روزگاران یاد باد.....

۱۴۰۰/۰۱/۲۷

ت مثل؛تلاش /تنهآیی /تبریزی / تراختور                     هرشب ساعت ۱۱ تاپیک شعر داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ دلم یه اراده میخواد..پسرم خیلی شلوغه سه تا بچه دارم  خیلی دلم میخواد قرآن با تفسیر و معنی ب ...

سلام. ان شا الله توفیق حاصل بشه.

ت مثل؛تلاش /تنهآیی /تبریزی / تراختور                     هرشب ساعت ۱۱ تاپیک شعر داریم
2731
نقدر قشه یازمیسیز💫 اولار به احترام او قران منی دعا الیسیز، چوخ پیس شرایطدیم😔چوخ چوخ😔

سلام. ان شا الله عاقبت بخیر و شرایط جور بشه.

موفق باشید.

دلتون واسه دوستان قرانیتون تنگ شده؟

یا از حفظ قران لذت میبردید؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
دلتون واسه دوستان قرانیتون تنگ شده؟ یا از حفظ قران لذت میبردید؟

سلام. 

از حفظ لذت می بردم و می برم.

دلتنگ دوستان هم هستم.

سپاس از توجهتان.