2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید بری دکتر دلیل و منشاشو پیدا کنه که دیگه جوش نزنی و جوش های الانتم درمان کنه

به من پماد و محلول کرم داده پوستم خشک و بیابونی شده ولی خیلی بهتر شده تازه یه هفته س درمانو شروه کردم

سرکه سیب امتحان کن

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

سلام عزیزم منم اینجوری بودم، پن پورودرما زدم به صورتم با یه اسپری جوش که خداروشکر خیلی بهتره، کلا اعتماد به نفسم زیر صفر شده بود. ولی به هیچ عنوان دیگه لوازم آرایشی استفاده نکردم تو اون دوران. 

ببین اب دستته بزار زمین برو‌ دکتر زنان و سونو‌گرافی و ازمایش هورمونی بده

کیست یا تنبلی تخمدان یا طبیعی نبودن هورمونا یه کاری با پوست میکنه که هیچ خوب شدنی توش نباشه

ولی بری دکتر دارو میده ی ماهه همش میره

عزیزم برو داروخونه یا دارو گیاهی صابون گوگرد بگیر قیمتش فک نکنم بیشتراز ده تومن باشه بزن روصورتت بزار پنج دقیقه باشه چن بار استفاده کن جوشارو کم کم از بین میبره لک روهم کمرنگ میکنه

2706