2737
2734

اسهال 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بی خوابی داشتم بعد که قطع مردم تا چندروز صدای جیغ و شیون تو گوشم بود اصلا آرام و قرارنداشتم اصلا نباید یهویی قطعش کنی

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2738
میشه در موردش توضیح بدی؟؟  من سرترالین و پروپرانول خوردم خوب نشدم عوارض سرترالین حالت تهوع و ...

عزیزم همون سرترالین هست فقط خارجیه

اگر تاثیر نداشته برین دکتر داروتون رو عوض کنه. البته به اینم توجه کنید که داروها دیر اثر میذارن و ممکنه ابتدا حالتون بدتر بشه 

برای دوره ی قاعدگی داده بهم نمی‌دونم برای افسردگیم هست یا نه

برای دوران درد پیش قائدگی اسفاده هم میشه 

اما واقعا قرص اشغالیه من داشتم دیوانه میشدم احساس سبک سری بهم میداد حس میکروم تو سرم یچیزی تکون میخوره نخوردم

عزیزم همون سرترالین هست فقط خارجیه اگر تاثیر نداشته برین دکتر داروتون رو عوض کنه. البته به اینم توج ...

اها برای اضطراب میشه مصرف کرد؟

اره خوندم که آسنترا یک ماه بعد تاثیر میزاره

2706