2733
2734
عنوان

چقدر دلم خواست ببینمش

149 بازدید | 9 پست

مامان بزرگ مادری مهربونم 

دیروز پیش مامانم بودم یه دفه دلم هواشو کرد میخواستم به مامانم بگم برم پیشش ببینمش ولی حرف اومد نشد بهش بگم

امروز از بینمون رفت 

لعنت به کرونا که نمیزاره همدیگه رو ببینیم 

دیگه هیچوقت نمیتونم ببینمش 

خیلی مهربون و معصوم بود یه بار اخم نکرد یه بار غر نزد یه بار نگفت من این غذا رو نمیخوام 

خیلی ناراحتم نشد ببینمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از کی ندیده بودیش؟؟

منم مادربزرگ موخیلی وقته ندیدمش

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738
از کی ندیده بودیش؟؟ منم مادربزرگ موخیلی وقته ندیدمش

تقریبا یکساله الان بخاطر بارداریم نشد برم 

یه بار بخاطر بستری بودنش نشد برم یبار بخاطر اینکه مشکوک به کرونا بود که طفلی اصلا کرونا نداشت 

هردفه یه موضوع پیش اومد

تقریبا یکساله الان بخاطر بارداریم نشد برم  یه بار بخاطر بستری بودنش نشد برم یبار بخاطر اینکه م ...

خدا رحمتشون کنه

چه حسرت بدیه واقعا

خدا خودش دلتو آروم‌کنه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .