2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5737647/بچه-ها-شنیدم-اگه-چهل-نفر-برات-دعا-کنن-خدا-میشنوه-دعاتو?postId=172794904

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

بله میندازنت تو گونی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مسخره می کنید؟؟؟🤔🤔🤔🤔

شوخی دارم باهات مگه.... ممنوعه دیگه لغو کاربری میشی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
@بهار۸۱     @دخی_شیطوون    

نه بابا بازیه فک نکنم 😕

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2738
اها پس چرا اینقدر تاپیک جرعت حقیقت می زنن؟؟؟ همین چند ساعت پیش @مچگیرسایت   تاپیک جرعت حقی ...

نوبت اونم میرسه.... تاپیکای نی نی یار 5 رو ببین اونجا هشدار داده

باشه @نی_نی_یار_5     سلام  تگتون کردم بگم خسته نباشید و واقعا تاپیک جرعت حقیق ...

سلام عزیزم جرم؟ ممنوع هست تو سایت

چون همش تو این تاپیکها میان سوالات و کارهای غیراخلاقی از کاربرا درخواست میکنن کسی حقیقت رو انتخاب میکنه خصوصیترین سوال رو ازش میپرسن یا مرد با اسم زن هست میاد سوالای جنسی میپرسه یا لباس زیرتون چه رنگیه یا میگن برو تاپیک جنسی بزن یا برو تاپیک بزن فحش بده به خاطر این مسائل ممنوع کردیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706