2733
2734
عنوان

زمونه با من جنگه

307 بازدید | 25 پست

دوستان اینارو میگم چون میخوام اینو بگم و این عشق ببوسم بذارم کنار و نظرتونو بدونم

عاشق پسری تو مجازی شدم  بار اول ک دیدمش ازش خوشم اومد رفتم پیویش و همه حرفای دلمو بهش زدم 

اونم سه سال پیش بود یادم نیس ولی فک کنم چیزی نگف بعد چند روز ی لینک گپ واسم فرستاد گفت بیا گپ خودمه منم گفتم فقط بخاطر تو میام اون موقع بی تجربه بودم و چیزی از رل نمیدونستم ولی رفتم گپ دیدم رل زده ازش متنفر شدم و بعد کات کرد دوباره عاشقش شدم هی این تکرار میشد بدون اینکه ب من ی فرصت بده هربار ک ازش متنفر میشدم یجوری دوباره عاشقش میشدم واقعا درک نمیکردم

بعد چندتا رل و کات کردن اون و چند وقت سینگل بود یبار دیگ تو بهش گفتم هرچند نمیدونست این بار دوماه چون منو نمیشناخت گفت نمیتونم عاشق شم گف دیگ تحمل شکست ندارم و فلان و بیسار و دوستم گف حرفای منو بزن و زدم و باز قبول نکرد بیخیالش شدم اما لعنت بدجوری عاشقش بودم دیدم از اکانت رفته گفتم شاید بخاطر کنکور چند ماه بی خبری بعد شانسی اسمشو سرچ کردم ایمی ک حدس زدم دیدم درخواستمو قبول کرده و بعد دو روز بهم درخواست داد تعجب کردم چون غریبه و فالو نمیکنه و.... و منم قبول کردم دیدم رل زده تعجب کردم .....

دیه قیدش زدم و اما بازم ی دلیل قانع کننده میخواستم تا کلا فراموش کنم یبار ی استوری گذاشت گف ی خاطره از من بگید منم بهش گفتم ک بهش ابراز علاقه کردم اونم با اینک رل داشت گف اهل کجایی منم گفتم گف ما تو ی شهر نیستیم منم دیه فهمیدم و بهش گفتم اون موقع ک عاشقت شدم این واسم مهم نبود ولی بیخیال آرزوی بهترین ها و فلان بیسار و تامام 

بعد چند وقت ک کلا فراموشش کرده بودم خوابشو دیدم دیدم ک پیششم.ی حس عجیب پیدا کردم تو خواب دوباره عاشقش شدم ولی واقعیت ک بیدار شدم دیه ب خودم اجازه ندادم میدونستم بهم نمیرسیم ولی این چیزارو گفتم چون 

واقعا زندگی و سرنوشتم درک نمیکنم همون موقع ک فراموشش میکنم دوباره یا اون یکسری میکنه یا من ....دوباره عاشقش میشدم و دوباره قلبم میشکست 

ولی میدونم ک باید فراموشش کنم دیه نمیخواد اینو بگین چون میدونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این عشق نیس هورمونات با کنجکاویت مخلوط شده

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2728
انقدری که تو هی دوباره عاشقش میشی خیلی مسخرست انگار غذا پختنه، هی دوباره عاشق شدم خخخخ

چون عشقم الکی نبود من یا عاشق میشم یا اگ بشم خیلی سخت فراموش میکنم ولی دیه فراموشش کردمه حتی علاقمم یادم رفته

2738
یعنی چی

یعنی به هیچ بلوغی نرسیدی نه عاطفی نه منطقی نه شخصیتی

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

عزیزم دنیا هزار و هزار و هزار اتفاقات خوب و بد داره 

یک سری چیزها هستن که ادم نمیفهمه خوبه یا بده مثل همین تازه شدن غم روی دلت نمیدونی که وقتی خبری ازش داری خوبه یا وقتی خبری نداری

اما زمان بده به خودت زمان همه چیز و حل میکنه حتی اگه پاک نکنه کمرنگ میکنه

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا
من ب همه اینا رسیدم فقط اون موقع عشقم خیلی پررنگ بود  چیزی ک الان کم گیرمیاد

لابد اون موقع ۱۵ سالت بوده الان ... نمیدونم ولی یه ادم. بالغ نمیتونه هی عاشق بشه هی فارغ جدای از اون عشق بدون شناخت خیلی تو ادمای بالغ کمتره

2706