2737
2734
نوش جون طاعاتتون قبول،،،طرزتهیه آش جو رومیگید

ممنون عزیزم از شما هم قبول باشه

نخود و لوبیا چیتی یا قرمز رو جداگونه پختم

تو قابلمه هم جو آشی و عدس ریختم بعد پیاز داغی که زردچوبه و نعنا خشک و سیر داره ریختم بعد سبزی آش و نخود و لوبیا رو اضافه میکنم و نمک میزاریم تا خوب جا بیفته اگه آب آش کم شد میتونی آب اضافه کنید ما موقع سرو سرکه بومی هم میریزیم 

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری نداره که بلندشو درست کن

بلد نیستم من فقط حاضرخورم ☺ مادرشوهر درست میکنه

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2731
حلیم داره میپزه مامانم.. از دیشب

منم روز اول پختم شوهرم میگه مثل حلیم نذریا میشه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
وای 😢 منم میخوام😩 نوش جونتون

بیاسرخیابون تاباهم بریم نزد پدرشوهرومادرشوهر.

راحته درست کن.منم تقریبااولین بارم بود درست کردم.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
نوش جانتون،،،موقع پخت کشک اضافه نمیکنید؟؟

نه خوشمزه نمیشه فقط به آش رشته کشک میزنم

2738
بیاسرخیابون تاباهم بریم نزد پدرشوهرومادرشوهر. راحته درست کن.منم تقریبااولین بارم بود درست کردم.

چگونه بلد نیستم 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
چجوری با گندم؟؟

با گندم پوست کنده بذار بپزه بعد جداگانه یه پیاز ۴ قاچ کن با گوشت ماهیچه و ادویه اگ قلم بندازی ام عالی میشه

🔮💜خدایا دوستت دارم🔮💜اگه امضامو میبینید یه صلوات بفرستید برام💙
میشه لطفا دستورشو بگید ممنون میشم،،طاعاتتونم قبول باشه 

گندم پوست کنده رو بذار خیس بخوره بعد ابشو عوض کن دوباره اب بریز بذار بپزه 

قلم گوسفند و گوشت ماهیچه و یه پیاز ۴ قاچ به همراه یکم ادویه و نمکم بذار جدا بپزه وقتی گوشت پخت آبش رو صاف کن بریز روی گندم و گوشت بکوب اونم بزیز توی گندم تا خوب بپزن باهم توی گندم هم باید نمک بزنی یه مقدار بعد اگ دوست داشتی میتونی همراه گوشت یکم نخود ام بریزی بعد بکوبی توی گوشت و قاطی حلیم کنی اخربارم روغن و دارچین بزن نوش جان کن☺️

🔮💜خدایا دوستت دارم🔮💜اگه امضامو میبینید یه صلوات بفرستید برام💙
2706