2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

a10s.  بالاتره... و اینکه چون الان بازار تعطیله قیمت ها خیلی نوسان داره، و چون جمعست قیمت مشخصی نداره، الان فکر کنم هولوهش 6200 باشه حالا یه مقدار بالا یا پایین تر. من چون همسرم موبایل فروش هست راهنماییت کردم

2738
a10s.  بالاتره... و اینکه چون الان بازار تعطیله قیمت ها خیلی نوسان داره، و چون جمعست قیمت مشخصی ...

میشه قیمت a20s هم از همسرت بپرسی

ممنون 

آخه شاید ماه بعد بخرم

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
عزیز میتونی منو راهنمایی کنی؟شیائومی بهتره یا سامسونگ؟

ببین شیائومی خوبه بد نیست ولی همسرم میگه از 30 نفری که برای تعمیر میان 20 نفرشون شیاموی هستند، سامسونگ بهتره البته اگر بتونی سری s بگیری، از همه این ها بهتره الان فقط هوآوی هستش. چون سامسونگ دوربین واقعی نیست. 

a10s.  بالاتره... و اینکه چون الان بازار تعطیله قیمت ها خیلی نوسان داره، و چون جمعست قیمت مشخصی ...

من چهارشنبه سوری خریدم ۳۳۸۰و گوشی شوهرم ۱۹ تم خرید a31میخاستم ببینم راسته یا ن میگفت ۷ تومن 

این نیز بگذرد🖤
میشه قیمت a20s هم از همسرت بپرسی ممنون  آخه شاید ماه بعد بخرم

الان 5 خورده‌ای هست چون دلار کشیده بالا، و بازارا تعطیله. ولی اگر نظر من رو می‌خ. ای a30 خیلی بهتره a20s  هست، 

یعنی هواای از سامسونگ بهتره؟سامسونگ چه مدلی رو پیشنهاد میدین

سامسونگ فقط سری Sبی‌نظیره. بقیش زیاد جالب نیست. 

من خودم هواوی دارم کل کارای پسرم کلاس دوم هست رو با گوشی انجام میدم کار فوتوشاپی هم انجام میدم با گوشیم تا الان حتی یکبار هم هنگ نداشته، یا قفل کنه خاموش کنه، ولی بقیه دوستام سامسونگ داشتند دچار مشکل شدن، یا برنامه اجرا نشده و هزاران مشمل دیگه، 

2706