2733
2734
عنوان

کسی بوده تو بارداری کرونا بگیره

102 بازدید | 6 پست

کرونا گرفتیم خونوادگی من و دخترم ۱۲ روزه که خداروشکر بهتر شدیم 

وبازم خداروشکر از نوع خفیفش بود علائم خاصی نداشتیم 

ولی شوهرم یه کم سرفه میکرد که به اصرار من رفت سی تی و ۲ روزه که بستریش کردن 

.کسی بوده تو باردتری کرونا گرفته باشه 

واسه بچم میترسم 😐دکتر گفت مشکلی نداره غصه نخور روزی صدتا زن باردار کروناشون مثبت میشه 

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   

جزء گروه پرخطر حساب میشی

خیلی مراقب خودت باش

من باردار دیدم کرونا گرفته اما چیزی ازش نمیگم ک تو دلت خالی نشه

فقط میگم تااااااااااااا میتونی مراقب باش

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم نمیفرستادی بیمارستان توخونه خودشوقرنطینه می‌کرد ویه مدت استراحت می‌کرد خیلی راحت ترخوب میشد

اکسیژن خونش ۹۲ بود کم شده بود ترسیدم 

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   
2728
جزء گروه پرخطر حساب میشی خیلی مراقب خودت باش من باردار دیدم کرونا گرفته اما چیزی ازش نمیگم ک تو دل ...

من دیگه هیچ علائمی ندارم‌

یعنی از اولم نداشتم فقط آبریزش بینی داشتم دیگه هیچ حالتی نداشتم 

الآنم ۱۲ روزه دیگه خداروشکر خوب شدم 

اکسیژن خونش ۹۲ بود کم شده بود ترسیدم 

۹۲ که طبیعیههههه نیاز به بستری نداره

شوهرتو بیار خونه ولی خودتو جداکن از همه

تستت هم که منفی شد بخاطر جون خودت و نوزادت فاصلتو ازهمه رعایت کن و ماسک بزن

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
۹۲ که طبیعیههههه نیاز به بستری نداره شوهرتو بیار خونه ولی خودتو جداکن از همه تستت هم که منفی شد بخ ...

نه بابا زیر ۹۳ عکس میگیرن 

عکس گرفتن ریش عفونت داره 

من جایی نمیرم و کلا تو خونه هستم 

شوهرم کارمنده  مجبوره بره سرکار 

از سرکارش کرونا گرفت و اومد خونه ماهم گرفتیم .