2733
2734

طبیعی هستی تااوایل اردیبهشت

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بلع عزیزم طبیعی هستم

تا هفته ۴۱اگه دردت نگرف بستریت میکنن امپول فشار میزنن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
مرسی عزیزم.۳اردیبهشت ۴۰هفتم تموم میشه بعد اون آمپول میزنن دیگ

اره بعد اون دکتررنامه میدی بستری شی

خانوما من الان یک هفتست که بچمو به دنیا آوردم میخواستم از دکترم براتون بگو که کارش بی نظیره واقعا انقدر خوب بود که اومدم برای شما ها  بگم اسمشونم خانم دکتر الهام پور مطرود خیلی راضی بودم اگر زایمان طبیعی یا سزارین میخواین بشین حتمااا برین پیش ایشون کارش حرف نداره کسی آدرس و شمارشو خواست بگه تو تهران هم هستن ایشون

عزیزم بهت پیشنهاد میکنم برو پیش دکتر من

من برای هر مشکلی میرم پیششون و خیلی هم راضی ام ازشون

هم برای لابیاپلاستی هم زایمانم رو پیششون رفتم و خیلی کارشون رو قبول دارم

https://instagram.com/dr.laleh_sadeghi?utm_medium=copy_link
شماره تماس: 09120549149