2733
2739
عنوان

به جاریم زنگ زدم گفتم میام خونتون

1338 بازدید | 50 پست

با جاریم قبلن همسایه بودیم بعد یه سال رفتن شهرستان الان اومدن نزدیک شهر ما ۲۰ دقیقه راهه تا خونه جدیدشون .وقتی شهرستان بود دو سه بار اومدن خونمون شام و نااهار .عید دیدنی اومده بودن ما نبودیم گفتم پس شام میزارم بیاین .من عید نرفتم خونشون شهرستان بودم الان زنگ زدم گفتم میام خونتون یه سر گف باشه بعد گف شام بزارم گفتم نه مرسی روزه ای  زحمتت میشه یه سر میایم میشینیم اونم گف باشه 😐الان برا اولین بار میخوام برم خونشون شیرینی بخرم 

گل ببر

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

زولبیا بامیه بخر

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی هست مثل من باشه؟

من به خاطر کرونا خونه کسی نمیرم فقط من اینطوریم  

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
2728

زولبیا بامیه بهتره

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
کسی هست مثل من باشه؟ من به خاطر کرونا خونه کسی نمیرم فقط من اینطوریم    

خوب میکنی جاریم داش اومد داد به پدرشوهرم بیچاره یکهفته بیمارستان خوابید امروزم باهاش صحبت کردم رمق نداش صداش درنمیومد 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5737647/بچه-ها-شنیدم-اگه-چهل-نفر-برات-دعا-کنن-خدا-میشنوه-دعاتو?postId=172794904

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
خوب میکنی جاریم داش اومد داد به پدرشوهرم بیچاره یکهفته بیمارستان خوابید امروزم باهاش صحبت کردم رمق ن ...

آخی انشاالله هرچه زودتر خوب بشن 

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،

من بودم اصلا راه نمیدادم

تو معذورات میخواستم راه بدم کلی غر میزنم

انگاری شما خبر ندارید همه جا قرمز و سیاهه

تو‌رو‌خدا‌ نرید شاید یکی مثل من لال باشع نتونه بگه نیاید،تو معذورات بمونه

خب خودتون نرید

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2706