2726
عنوان

خانوما محبت شوهراتون چ جوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا ازین کارا انقد کردم دیگ دلسرد شدم

از هدفت دست نکش

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت
شایدم نمیدونم واقعا میخوام بیشتر ب خودم برسم

اره عزیزم بیشتر به خودت برس

رنگ هایی رو که دوست داره اونا رو بگیر بپوش موهاتو رنگ های روشن کن همیشه توی خونه رژ بزن و عطر بزن 

موهاتو اگه لخت نیستن و وز وزی ان کراتین کن و همیشه بزار باز جلوی اون

اینا کارایه که مامانم میکنه😑😂

ینی تا بابام میاد جلوی در من میدم در باز کنم مامانم سریع میپره میرع رژ میزنه که صورتش بی روح نباشه

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅
اولا که این اصن خوب نیس که قناعت میکنی ببین زنی که خرج نداره ارج نداره  خرج کن قشنگم خرج کن ...

اخه باید در عوض جوابای عاشقانه ی چیزی بگه دیگه این هیچی نمیگه بهشم میگم میگه من بلد نیستم مگه میشه بلد نباشه

اخه باید در عوض جوابای عاشقانه ی چیزی بگه دیگه این هیچی نمیگه بهشم میگم میگه من بلد نیستم مگه میشه ب ...

شاید بلد نباشه واقعا

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅
اره زیادی قانعم

خبب اشتباهه دیگه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706