2726

توروخدا هرکس تجربه ای داره بگه داغونم😭

پسرم سیزده ساله هست و دائما گلوشو صاف میکنه و احساس گرفتگی داره... 

میگه مامان انگار به دیواره گلوم چیزی چسبیده، نه بالا میره نه پایین واحساس گیر کردن و گرفتگی داره😔😔

دکتر گفته اونقدر اسید معدش زیاده تا گلوش بالا میاد و حتما باید آندوسکوپی بشه... 😔

ولی کلا از این وضعیت خسته شده و داره اذیت میشه... 

توروخدا بهم بگید راه حلی هست این وضعیت بهبود پیدا کنه؟ تجربه تون چیه😭😭😭

میگه حس میکنم چیزی سر راه گلومه و وقتی گلومو صاف میکنم میخوام کنده بشه... ولی هر چی صاف میکنم کنده نمیشه😔اینقدر تکرار میکنم تا رد بشه😔😔😔

روحیه حساسی هم داره... 

تو این اوضاع کرونا جرات دکتر رفتن ندارم چه برسه آندوسکوپی😔

صبحا امپرازول 40 میخوره ولی فایده نداره 

توروخداراهنماییم کنید😔😔😔

برام سواله چرا غروب به بعد شدیدتر میشه😔

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

کسی  تجربه ای داره... خیلی نگرانم

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برام عجیبه چرا حتی با پرهیز غذایی بهتر نمیشه و بعد از ظهر هی گلوشو صاف میکنه😭😭😭

2728
حساسیت نداره؟ ابریزش بینی؟

نه گوش و حلق و بینی بردم گفت مشکلی نداره

منم همینجوری ام رفتم دکتر گفت رفلاکس معده داری شربت و قرص داده میخوای عکسشو بفرستم ؟

ممنون میشم عزیزم

منم همینجوری ام رفتم دکتر گفت رفلاکس معده داری شربت و قرص داده میخوای عکسشو بفرستم ؟

تجربه تون  چیه؟ 

توروخدا بگید چکار کنم خوب بشه... 

گاهی میگه مامان از صاف کردن گلوم خسته شدم و گریه میکنه😭😭😭

تجربه تون  چیه؟  توروخدا بگید چکار کنم خوب بشه...  گاهی میگه مامان از صاف کردن گلوم ...

نترس گلم اگر صد در صد مطمئنی ک رفلاکس معده داره اینا رو به من بابت همین مشکل رفلاکسم تجویز کرده روشن نوشته کی باید مصرف بشه 

من معده درد یجورایی انگار منقبظ میشد هی و حالت تهوع میگرفتم شدید . گلومم هر چی سعی میکنم خالی نمیشه ترشح سفید رنگ میاد تمومی نداره . 

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
تجربه تون  چیه؟  توروخدا بگید چکار کنم خوب بشه...  گاهی میگه مامان از صاف کردن گلوم ...

آزیترومایسین هم میخورم با اینکه چرک خشک کن قوی ایه ولی همش انگار تو گلو یچیزیه خالی نمیشه .

ولی دو روز دارم اینا رو مصرف میکنم دیگه معده دردم خوب شده گلومم گهگاهی اینجوری میشه 

ولی مصرف داروها جوری ک دوره اش باید طی بشه 

البته دکتر به من گفت که استرس زیاد هم داری که بدترش میکنه 

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
آزیترومایسین هم میخورم با اینکه چرک خشک کن قوی ایه ولی همش انگار تو گلو یچیزیه خالی نمیشه . ولی دو ...

پس شماهم استرس داری... ممکنه علتش استرس باشه پسر منم خیلی استرس داره

نترس گلم اگر صد در صد مطمئنی ک رفلاکس معده داره اینا رو به من بابت همین مشکل رفلاکسم تجویز کرده روشن ...

پرهیز غذایی خاصی هم داری؟ چه کار کنید بهتر میشید؟ 

2706