2737
2734
عنوان

آیا دانشگاها فرق دارن باهم از یسری نظرا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجاام که هستم دولتیه اما با سوابق رفتم با کنکور نرفتم

همون منظورمه . توی با سوابق و اینا رقابت زیاد نیست .

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2738
چطوری با سوابق رفتی تو همون شهر خودت دانشگاه میری

چونکه با سوابق داره خب دولتی رشته های زبان و مثلا ادبیات و آموزش انگلیسی بروجرد و لرستان دولتی داره یا فرانسه اهواز و سبزوار دارن و خیلی جاهای دیگه

با معدل رفتم خب معدل دیپلم انسانیم ۱۸ بود

فکر نکنم فرق داشته باشن .

حتی دانشگاههای بدتر .

میگفتن خودمون میخونیم زیاد اسنادها اهمیت و توجه نمیدن .

چون تعداد دانشجو زیاده . 

بعدشم باید علاقه داشنه باشی و زمینه شو .وگرنه نمیتونی بخونی در دانشگاه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
خب اگه برات مهمه دوباره کنکور بده  دانشگاه اصفهان شیراز تهران عالین

آره برام مهمه اصلا دلم نبود از اول فقط بخاطر اصرار بابام و شرایطی که داشتم زدم که بگم قبولم شانسم زد روزانه ام اووردمدر حالیکه فکرشو نمیکردم 😑 اما بعدا دیدم تا معدل دیپلم ۱۶ونیم و روزانه گرفتن مهر ماه😐

نظرم اول رو تهرانه

بعد اصفهان

بعد شیراز

چونکه با سوابق داره خب دولتی رشته های زبان و مثلا ادبیات و آموزش انگلیسی بروجرد و لرستان دولتی داره ...

یعنی واس ثبت نام حضوری رفتی یا همون اینترنتی انتخاب رشته کردی

واس فروش رفتن خونمون دعاکنید عزیزان🥺😫🌹
وای فرانسه خیلی سخته که  ما هم کلاسامون مجازیه سایت خراب نیست که  استادا هم خیلی خوب درس ...

سختیشو به جون میخرم بخاطر علاقه فقط الان تنبلی و بی انگیزگیم بخاطر این دانشگاه مزخرفمونه...

شما چه رشته ای کدوم دانشگاه؟

2706