2410
2553
عنوان

بچه ها بیایین یکم دلداریم بدین 😞

356 بازدید | 36 پست

سلام به همگی. خوبین واقعا خیلی خوبه که هستین

امروز اومدم خونه مادرم و کلی بمباران شدم. من و خواهرم خیلی وقت نیس ازدواج کردیم بخاطر کرونا تا عید امسال کسی شوهرامنو ندیده بودن. تا اینکه امسال بزرگا فامیل دیدن. الان مادرم همش داره میگه شوهرت چرا انقدر خشک برخورد کرد بهش یاد بده وفلان. بعضی فامیلا گفتن این دامادش خیلی ساکته او یکی خیلی بهتره و از اینا. راستیتش شوهر من خیلی انرژی زیادی داره و خیلی هم فعاله ولی با کسایی در برخورد اول خیلیی سر سنگینه. ولی با دایی هام و بچه ها خیلی خوبه واقعا. خودم قبول دارم بعضی وقتا خیلی سرد احوال پرسی میکنه. خسته شدم از این حرفا. همیشه میام اینجا اینارو میشنوم. خواهرم مشهد زندگی میکنه. بچه ها چیکار کنم؟ یعنی واقعا شما شوهراتونو فهموندین؟ مگه بچن 

واقعا الان دلم یه رفیق میخواد که درددل کنم باش😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

نه اخلاق شوهرت خوبه .اینکه بهش یاد بدی با هر کس صمیمی شه ..ممکنه عوضش کنه و واقعا مثل ادمایی که هی با زن و بچه ی مردم گرم میگیرن بشه ..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
لازم نیست خودتو ناراحت کنی خیلی صریح و واضح بگو هر کس یه اخلاقی داره شوهرم اینطوریه!

دقیقا بهش گفتم مامان محمد مدل اخلاقیش اینجوریه. اون برگشت گفت نه دیگه بقیه میگن دامادش چه بد اخلاقه

عزیزم اخلاقش اینطوریه نمیشه تغییرش بدی که ولی داری میگی تو برخورد اول اینطوره!شوهر من کلا کم‌حرفه کس ...

اره. شوهر منم یذره هست. خانواده خودشون همشون سرسنگینن. اونم انگار اینجوری بار اومده که باید سنگین باشی تا اقا باشی. ولی خب اخلاق بد هم داره ینی وقتی بی حوصله باشه خوب برخورد نمیکنه

دقیقا بهش گفتم مامان محمد مدل اخلاقیش اینجوریه. اون برگشت گفت نه دیگه بقیه میگن دامادش چه بد اخلاقه

بهش بگو حرف بقیه واسه من مهم نیست مامان جون شمام زیاد دقت نکنید و لطفا درباره فکری که بقیه درباره زندگی من دارن به من چیزی نگید ...

باور کن اگر الان جلوشو نگیری کم کم اونقدر انرژی منفی وارد زندگیت میکنن که به خودت میای و میبینی شوهرتو دوس نداری...

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot

منم شوهرم کم حرفه خیلی وقتا مثلا مهمون میاد خونمون نمیدونه چه حرفایی باهاشون بزنه و کلا ساکت میشینه یا بلد نیست خوب تعارف کنه منم این حرفارو شنیدم ولی چند بار به شوهرم توضیح دادم که اینجوری باش اونجوری باش مثلا فلانی ناراحت شده فک کرده دوس نداری بیان خونمون من که میدونم اینجوری نیست ولی واسه اینکه اینجوری فک نکنن گرم تر باش و اینکه من خودم خیلی سرزبون دار ترم جلوش گرم برخورد میکنم با دیگران الان خیلی بهترشده خیلی .البته اینم بگم یه جوری بگو فک نکنه داری نصیحتش میکنی 

کاربرقدیمی هستم کاربری دوممه
2706