2726

کیا بخاطر سقط های مکرر در هفته های پایین از انوکساپارین نتیجه گرفتن من اینبار باید بزنم هم از امپول میترسم هم از اینکه نتیجه نگیرم😣

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍
من با انوکسا جواب نگرفتم انشالله شما جواب میگری

سلام عزیزم مشکل شما چی بوده سقط داشتی چندتا

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چهارتا سقط داشتم 

با انوكسا ٦٠٠٠ جواب گرفتم 

فقط بايد به موقع بزني و به موقع شروع كني 

من وقتي بي بي مثبت شد زدم تا يه شب قبل زايمانم

تازهً من ازمايش ايمني انعقادي ندادم 

نترس بزن توكلتم به خداٍ باشه 

من چهارتا سقط داشتم  با انوكسا ٦٠٠٠ جواب گرفتم  فقط بايد به موقع بزني و به موقع شروع كني ...

عزیزم بی بی چک باید چند روز قبل موعد. بزنم شما کی زدی؟

عزیزم بی بی چک باید چند روز قبل موعد. بزنم شما کی زدی؟

ببخش دير جوابتو دادم خيلي كم ميام ني ني سايت

من هفت روز قبل پري زدم دوتا خط افتاد 

معمولا وقتي از پري بگذره بي بي ميزنن ولي وقتي شك داري كه حامله اي قبل پري هم ميشه زد يا روز پري

ببخش دير جوابتو دادم خيلي كم ميام ني ني سايت من هفت روز قبل پري زدم دوتا خط افتاد  معمولا وقت ...

سلام عزیزم خوبی گفته بودین تو بارداری انوکسا ۶۰۰۰ میزدین خاستم بپرسم کی قطعش کردین دکترم میگه دو روز قبل از زایمان باید انوکسا قطع بشه من میترسم قطع کنم شما زایمانتون سزارین بوده بعضیا میگن خطرناکه باعث خونریزی زیاد میشه تو زایمان باید قطع شه قبل از دو روز شما کی قطع کردین بعضیا هم آخراش هپارین میزنن شما چیکار کردین مشکلی خدایی نکرده براتون پیش نیومد 

من از وقتي بي بي مثبت شد انوكسا ٦٠٠٠ زدم تاااا يه شب قبل زايمانم 

دكترم خانوم نفيسه برادران بود گفت امروز كه زدي ديگه فردا نميخاد بزني

من شبا ساعت هفت تزريق ميكردم 

گفت ديگه شب كه زدي صب بيا واسه زايمان

من سزارين بودم هيچ مشكلي هم پيش نيومد واسم بعدشم نه انوكسا رو ادامه دادم نه هپارين زدم 

من از وقتي بي بي مثبت شد انوكسا ٦٠٠٠ زدم تاااا يه شب قبل زايمانم  دكترم خانوم نفيسه برادران بو ...

اها مرسی عزیزم