2726
عنوان

چقدر بچه از شیر گرفتن سخته😥😥😥😥

1009 بازدید | 39 پست

امروز روز چهارمه

دیگه کلافه شدم. چند بارم با شوهرم دعوامون شده

کلی گریه کردم

بچم همش بهونه میگیره وگریه میکنه

گاهی به سرم میزنه دوباره شیرش بدم😭😭😭

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند وقتشه؟

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩

تحمل کن میگذره 

اصلا بهش ندی ک دیگ نمیتونی بگیری

ببریدش بیرون دور بزنید با ماشین

بازی کنید باهاش سرگرمش کنید 

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

من واقعااین سختیومتحمل نشدم ماشاءالله.ی بار سس قرمززدم گفتم اوف شده بدش اومد دیگ نخورد.تحمل کن.شیرگاوبده بخوره.مشغولش کن خب.چندماهشه؟

کاربری پنجممه.  شرحیز حال و حالی زِ شرح نیست🖤🥀       ازوقتیعضونینیسایت شدم باسبک جدیدوعجیب وغریبیاززندگیآشناشدم.خواهشا هی نگیدترکها،لرا،فارسهاشماهم این عادتودارید؟😑😐😑😐آخه مثلاآبگوشتوبا🎂خوردن چه ربطی به ترک ولروفارس بودن داره🤨🤨🤨

من فکر نمی‌کردم انقد راحت بگیرم از شیر دخترمو.رفتم سه روز خونه مامانم و اونجا با خواهرم بازی میکرد گاهی هم بهونه میآورد اما من نذاشتم بخوره و روز سوم کامل گرفتم ازش😊

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
چن وقتشه من دخترم یه سالشه واقعا شیرم کمه نمیدونم از سینه بگیرمش یا نه فقط با شیشه بخوره شیرخشک و ش ...

هرچه زودتر بگیری راحت تر وبهتره

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
چکار کنم .دیگه کم اوردم هیچکس هم ندارم کمکم کنه😥😥😥

منم ۲هفته است همینه حالم

تاپیکامو بخون

ببرش بیرون جای خلوت بچرخونش

خدا کمکتون کنه ب حق فاطمه زهرا

و خدایی که در این نزدیکی است
2706