2733
2734

ما تو فامیل داشتیم دکتر گفت بعد ۱۵سالگی یا حتی بزرگتر شد جراحی کنه الان صبرکردن

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
ما تو فامیل داشتیم دکتر گفت بعد ۱۵سالگی یا حتی بزرگتر شد جراحی کنه الان صبرکردن

اذیت میشن پسر من۲۷ روزشه گلی زور میزنه گریرع مرکنه تد سشویی کنه

اگرتوهم در برابر هر بی عِدالَتی ازخَشم به لرزه می اُفتی،بدان که یکی ازرُفَقای من هستی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره پسرم داشت حامله بودم تو سونوی اخر دکتر گف بعد دنبا اومدن ببر سونو از کلیه که بردم اسکن گف مجرای ادراریش تنگه البته طرف راستش بعد گف ختنه کتین و تنگیش اونقد نیس جراحی بشه به مرور که بزرگ شه خودش باز میشه چیزیم ندادن 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2728

سونو بعد عکس و اسکن بردی؟؟ 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

اها عزیرم خداشفا بده انشالله🤍🤍🤍🤍🤍

اون به این حد نبوده حتما اطلاع ندارم الان ولی دکتر بهشون گفته بکد صبر کنن

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ

[QUOTE=185902789]اره پسرم داشت حامله بودم تو سونوی اخر دکتر گف بعد دنبا اومدن ببر سونو از کلیه که بردم اسکن گف مجرای ...[/QUOTEپسرم زور میزد ادرار میکرد گفتن باید ختنه شه الان ۸ روز از ختنش گذشته فرقینکرده خیلی گریه میکنه زور میزنه تا ادرار کنه

اگرتوهم در برابر هر بی عِدالَتی ازخَشم به لرزه می اُفتی،بدان که یکی ازرُفَقای من هستی...

راستی ختنه کردی؟ 

2738

کدوم شهری بگو اگه قزوینی ببر دکتر دلیرانی خیلی خوبهمخصوص مجرا و کلیه اطفاله

سونو بعد عکس و اسکن بردی؟؟ 

نه هنوزمن فک کردم برا ختنه اش هست جایی ام دستری ب دکتر ندارم اینجا ک پست گزاشتم گفتن احتمالا تنگی مجرا قبل سونوهم دکتر خمچین چیزیدگفت

کدوم شهری بگو اگه قزوینی ببر دکتر دلیرانی خیلی خوبهمخصوص مجرا و کلیه اطفاله

اصفهان 

نه هنوزمن فک کردم برا ختنه اش هست جایی ام دستری ب دکتر ندارم اینجا ک پست گزاشتم گفتن احتمالا تنگی مج ...

بس حتما ببرش سونو اگه گف خوبه که هیچ اگه ببینه مجرا تنگه کلیه ورم میکنه بعد عفونت میکنه حتما ببر