2726
عنوان

دعای فلفل سیاه واسه برگشت معشوق

| مشاهده متن کامل بحث + 50695 بازدید | 191 پست
مرسی عزیزم 

اسی سوره تین هم بخون با توجه ب ساعات سعد و نحس شهرتون 

تیکر تولدشه :)♥️🎂🍃.                                            تو زندگیتون دنبال آدم هاي سیر باشید ! سیر از پول ، سیر از مهموني ، سیر از جنس مخالف ، سیر از خوشي هاي موقت ! ✨🔥آدم هاي گشنه فقط به روحتون آسیب میزنن - دختر و پسر هم نداره -🔪🍃

@mahdiiiis20    

تیکر تولدشه :)♥️🎂🍃.                                            تو زندگیتون دنبال آدم هاي سیر باشید ! سیر از پول ، سیر از مهموني ، سیر از جنس مخالف ، سیر از خوشي هاي موقت ! ✨🔥آدم هاي گشنه فقط به روحتون آسیب میزنن - دختر و پسر هم نداره -🔪🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم عزیز دلم من ساعت نحس اینا نمی دونم چیه یعنی چی

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2728
من انجام دادم برگشت ولی دوباره رفت

دونه ها فلفلت چطور بودن؟

از این سیاها

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
فدات شم عزیز دلم من ساعت نحس اینا نمی دونم چیه یعنی چی

تو همون سایت ک بالاتر بهت دادم 

سرچش کنی میاد بالا برات 

زده ساعات روز بعد اونجا شهرتو انتخاب میکنی 

میزنه ک مثلا ساعت ۱۵:۲۲دیقه انجام هیچکاری خوب نیست 

یا مثلا ۶:۴۱ دیقه زمان عالی انجام هر کار خیری 

من خودم تازه امروز خوندم اینا رو 

و فهمیدم

یکم ک سرچ کنی راجبشون متوجه میشی

یادمه بابابزرگم خیلی ب قمر در عقرب و اینا اعتقاد داشت و هیچ زمان تو اون موقع کاری رو انجام نمیداد

شاید خودمونم ب همین خاطره‌هه ک کارمون ب سرانجام نمیرسه با اینکه همه تلاشمون و می‌کنیم چون تو زمان درستی انجامش نمیدیم 

سوره قدره چیز بدی ک نیس کلام خداس

بله اما سوره قدر بدونه بسم الله مشکوکه

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
خاطره کسی که با فلفل بیاد با یه ترشی میره😁 خودتو قوی کن 

ربطی ب فلفل و ترشی و قندش نداره 

ب اعتقاد قلبی ک به اون سوره قدر داری ، داره 

اره فلفل سیاه نسابیده شده

چن روز بعد برگشت؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
ربطی ب فلفل و ترشی و قندش نداره  ب اعتقاد قلبی ک به اون سوره قدر داری ، داره

آخه کل تاپیکاش برگشت یکیه

به نظر من یکی میخواد بیاد خودش بیاد ولی دیگه انقدر اصرار خوب نیست 👌

چن روز بعد برگشت؟

یه هفته تقریبا من ۴۱ دونه هر کدوم ۴ بار سوره ی قریش رو خوندم بعد اسمشو گفتم انداختم تو اتیش بعد پودرنشده اش رو تو گلدون دفن کردم

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
یه هفته تقریبا من ۴۱ دونه هر کدوم ۴ بار سوره ی قریش رو خوندم بعد اسمشو گفتم انداختم تو اتیش بعد پودر ...

چه جالب

ابجی جان اصلا انجام نده ممکن تو ساعت و زمان مخصوص خودش انجام ندی و جن کافر بیاد تو زندگیت که جز بیچارگی چیزی نداره 

این کارو باید کسی که بلد انجام بده هرگزززز خودت انجام نده این دعا موکل داره 

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹
2706