2726
عنوان

دعای فلفل سیاه واسه برگشت معشوق

| مشاهده متن کامل بحث + 50727 بازدید | 191 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نکنی این کارو یه بار یه فال گیر به دوست من گفته بود دوستمم رفته بود اول تحقیق کرده بود متوجه میشه ای ...

خخداروشکر منم پرسیدم ازتون خدا خیرت بده 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
دورت بگردم من الهخیر ببینی حضرت فاطمه نگهدار خودتو زندگیت باشه امیدوارم حاجت روا شی  ایت الکرسی ...

مرسی گلم  انشالله به حق همین ماه عزیز همه جا روا بشن الان آیه الکرسی رو بهت میگم . ذکر یاودود رو هم ۱۰۰۱ مرتبه میگی و فوت می‌کنی به عکسش . من اینجوری شنیدم و خیلیا جواب گرفتن

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2728
منم جایی دیدم به مدت یکهفته و روزی ۴۰۰ بار یا ودود 

دورت بگردم من الهی خیر ببینی حضرت فاطمه نگهدار خودت و زندگیت باشه امیدوارم حاجت روا شی 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
عیب نداره عزیزم فلفلو میندازی تو اتیش قران ک نمیخوای بندازی تو اتیش

مرسی

مرسی گلم  انشالله به حق همین ماه عزیز همه جا روا بشن الان آیه الکرسی رو بهت میگم . ذکر یاودود ر ...

دورت بگردم الهی

خدا نکنه عزیزم  حاجت روا بشی

انشالله

دورت بگردم الهی

خدا نکنه عزیزم 

ختم آیه الکرسی

گویند هرکس به این ختم اعتقاد داشته باشد و آن را تا سه روز انجام دهد،حاجت او روا شود و آن بدین شرح است.

ابتدا بگوید: اعوذ باالله من الشیطان الرجیم.بسم الله الرحمن الرحیم وآنگاه آیه الکرسی را بخواند و سپس بگوید: ((اعوذ باالله من الشیطان الرجیم))،سوره حمد را بخواند و پس از آن ، ۵مرتبه سوره اخلاص را((از بسم الله الرحمن الرحیم)) تا آخربخواند و آنگاه ۱۱مرتبه سوره کوثر را قرائت نماید و سپس صد صلوات بفرستد که -انشاالله- به خواست خدا طی سه روز حاجت او روا می گردد.

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
من انجام دادم برگشت ولی دوباره رفت

ای وای پس طلسمه یه جورایی

خدا نکنه عزیزم  ختم آیه الکرسی گویند هرکس به این ختم اعتقاد داشته باشد و آن را تا سه روز ا ...

عزیزمی خدا خیرت بده 

عزیزم به نظرم سمت این طلسم و اینا نرو . تو حاجتت رو با این ذکر ها از خدا بخواه . اگر به صراحت باشه قطعا خدا حاجتت رو میده . این دعاهایی ک گفتم خیلیا ازش حاجت گرفتن . به نظرم سرچ کن همین دعای مقاتل یا ختم آیه الکرسی . وقتی میبینی خیلیا حاجت گرفتن انگار امیدوار میشی و باور قلبیت بیشتر میشه . تاثیرش اینجوری بیشتره وقتی ذکر با باور قلبی خونده بشه 

2706