2733
2734

اره فکر کنم دقیقشرو نمیدونم

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه گلم.

امسال کفاره هرروز5هزارتومن بوده.یاپول روبده نونوایی بگو ب فقری ک میشناسه نون بده.یا بده فقر وتاکید کن ک حتما نون بخره .اگرم نمیشناسی بده امام جماعت مسجدتون اونا فقرسراغ دارن

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
نه گلم. امسال کفاره هرروز5هزارتومن بوده.یاپول روبده نونوایی بگو ب فقری ک میشناسه نون بده.یا بده فقر ...

روزه گرفتتم.فقرارو فقیربخون😀😀😀

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2738
یه جایی دیدم 30 روز میشه 9 میلیون

اون کفاره روزه عمدِ.

روزی 300هزار تومن

نه گلم. امسال کفاره هرروز5هزارتومن بوده.یاپول روبده نونوایی بگو ب فقری ک میشناسه نون بده.یا بده فقر ...

آره خب کفاره روزه های بارداری و شیردهی رو آدم باید چطور بده پس؟

سلام 

پول کفاره روزه به هیچ عنوان نباید خرج ماده غیر خوراکی توسط شخص بشه.  شما یا باید یک مد طعام در ازای هر روز روزه ای که بصورت غیر عمد افطار کردید بدید یا پولش رو به شخص (شخصی که شامل میشه باید فقیر باشه و سید نباشه) بدی در صورتی که فقط خرج خوراک کنه نه چیز دیگه ای  

آره خب کفاره روزه های بارداری و شیردهی رو آدم باید چطور بده پس؟

ب ازای هرروز5هزارتومن بایدکفاره بدی وهر وقت عذرتون برطرف شد روزه هاشم بگیری

2706